Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak úgy érzem, vagy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy érzem, vagy tényleg kevés az őrült?

Figyelt kérdés

Mármint, akinek lételeme őrültségeket csinálni, de mégis művelt.

Mert nemrég kiszemeltem a legbolondabb fiút a környéken, és majdnem összejött vele a dolog, majd lekoptatott azzal, hogy nagyon beteg dolgokat csinálok. Ez eléggé elkeserített, mert nekem első számú szempont, hogy valaki őrült legyen, de sajnos még nem találkoztam olyannal, aki hozzám elég őrült lenne. :/ 20/L



2017. okt. 30. 22:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Áh, de részegen az teljesen más. Csináltam azért komoly dolgokat is, de azt a barátaim közül is kevesen tudják, úgyhogy most nem fogom elmesélni idegeneknek... Elég, ha elhiszed, ha azt mondom, az átlagnál sokkal eszelősebb tudok lenni... Biztos vannak nálam durvábbak, nem mondom, de ezek szerint elbújtak. :)
2017. okt. 31. 01:27
 12/17 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy berúgtunk? Azt írtam, hogy buliban voltunk. Egy szóval nem írtam, hogy részegek voltunk. Egyébként tudod te az a fajta ember vagy, aki csak magyaráz, magyaráz, de semmi több. Ezt lemerem fogadni. Itt is csak úgy oda-oda mondasz valamit, amiben semmi őrültség nincs. Te csak szimplán figyelemhiányos vagy.
2017. okt. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
LoL
2017. okt. 31. 11:50
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy senki nem akarja látni a lényeget... Inkább az a kérdés itt, hogy miért akar "őrült" dolgokat csinálni a kérdező? Mit akar ezzel kompenzálni, ellensúlyozni? Mert többnyire erről van szó, nem pedig arról, hogy milyen mókás, vagy menő dolog ez, hanem hogy valamivel rohadtul elégedetlen az illető. Unalmasnak tartja az életét, a környezetét stb... Ezek az emberek nem őrültek, csak lelkileg instabilok általában és ez az egyik eszköz, amivel próbálják ellensúlyozni az unalmas életüket.
2017. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem te egyaltalan nem vagy orult, maximum meresz.
2017. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kevered a jelzőket. Nem őrültet keresel, hanem adrenalin függőt. Az őrült más, mint amire te gondolsz.
2017. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Annyira tudom, hogy nem vagyok az, de ez főképp azért van így (még), mert nem találtam olyan személyt, aki hasonlóan eszement, így ez csak enyhén nyilvánul meg.

Egyébként szerintem azért gyakran használják a hétköznapokban az őrült jelzőt olyanokra, akik szinte mindent képesek megcsinálni, amit mondanak nekik.

Például ma is üvegeztünk hatan, és mindenkinek volt olyan, amit nem akart megcsinálni, kivéve engem...

2017. nov. 1. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!