Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak úgy érzem, vagy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy érzem, vagy tényleg kevés az őrült?

Figyelt kérdés

Mármint, akinek lételeme őrültségeket csinálni, de mégis művelt.

Mert nemrég kiszemeltem a legbolondabb fiút a környéken, és majdnem összejött vele a dolog, majd lekoptatott azzal, hogy nagyon beteg dolgokat csinálok. Ez eléggé elkeserített, mert nekem első számú szempont, hogy valaki őrült legyen, de sajnos még nem találkoztam olyannal, aki hozzám elég őrült lenne. :/ 20/L



2017. okt. 30. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk azis kérdés, hogy az őrültésg miben merül ki? Mert ha ízléstelen dolgokat csinálsz, akkor természetes, hogy nem akar senki veled lenni.
2017. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha az számít alkalomadtán én tényleg bolond vagyok:D
2017. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Általában nem ízléstelen dolgokra gondolok. Inkább a szabad ég alatt aludni, vagy ilyesmi. De azért az is megesik... Most mondjuk mit nevezel te ízléstelennek?
2017. okt. 30. 23:17
 4/17 $$$$$ ***** válasza:
Mit értel őrült alatt ? XD
2017. okt. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk a szabad ég alatt alvás nem annyira őrültség. Sokan szeretik, főleg ha elmennek túrázni. Az ízléstelent pedig arra gondolok, ha valami olyan őrültséget akarsz, ami mások számára undort vagy félelmet kelthet. Vagy épp indokolatlanul zavarsz vele másokat. De mondjuk z őrültségek alatt kicsit komolyabbra gondoltam, mint szabad ég alatt alvás.
2017. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kb minden, kivéve a túlságosan életveszélyes dolgokat. Nem tudom, pl egyszer be akartam kéredzkedni pisilni a parlamentbe, de a barátaim nem engedték. xD Engem mondjuk bármire rá lehet venni, csak legyen, aki csatlakozik. :D Betörés (persze mondjuk szegény házba, nem lopni), vagy valami fura, ami miatt hülyének néznek, pl valakinek az ágya alatt időzni, és úgy beszélgetni vele, mit tudom én. :D
2017. okt. 30. 23:34
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja, nem kell annyira durva dolgokra gondolni. :D De már ilyen embert is nehéz találnom, aki az ilyenekben csatlakozik...
2017. okt. 30. 23:36
 8/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk a Parlamentes dolog nem nagy szám, elég pia után, elég sokan megpróbálták már. A betörés mondjuk gáz, még üres és kihalt házba is. Az szimpla bűncselekmény. Az ágy alatt beszélgetés meg megintcsak nem tudom miért őrültség.


Én úgy érzem, hogy te inkább csak azt gondolod, hogy őrültségeket csinálsz, de egyébként nem. Legalábbis, nem sokkal vagyok nálad idősebb(22/f) de ennél jóval több butaságot is kipróbáltam már.

2017. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jó, most nagy a szátok, de amikor spontán cselekedni kell, nem vagytok sehol. :D Vagy legalább is távol tőlem...
2017. okt. 31. 00:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Aha persze, szerintem még sokat kellene neked tanulni ahhoz, hogy sokunkat itt utolérd. Főleg amikor vagy 1,5 éve egyik csávó akivel buliztunk majdnem beleesett a Dunába a kupakért, amivel a Margitszigeten szórakoztunk hajnalban. :D Szerinted meg az a vészes, hogy megkérdezed, hogy bemehetsz-e a Parlamentbe pisilni. Múltkori bulin egy rendőrautó közelében csináltuk mert elment a HÉV és nem volt a közelben semmi olyan hely ,ahol lett volna rá esély :D
2017. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!