Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten ismerkedésről mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten ismerkedésről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 28. 10:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nem neten kell ismerkedni hanem eloben. En a sajat peldam hozom fel fiu vagyok 23, evek ota probalok megismerni egy lanyt szeretnek mar kapcsolatot. Annyi nore rairtam mar de annyira.. Es valamiert sose jott osdze meg egy atkozott tali sem. Bevallom nem vagyok egy csajozos tipus es nem megy az ami masnak igen ezeknel a szajhknl, de hogy normalis vagyok es kedves meg odafigyelo az is biztos talan nem ez kell nekik? Oke talan, de akkor sem ertem miert kell zarkozottnak lenni minden lanynak. En mar unom az az igazsag. Eloben mas , jobban megy nevetnek ram, latom a szimpatiat es ez jol esik es magabiztos tudok lenni. Neten nem erdemes ismerkedni csak a csalodas van belole 10/1 ha osszejon demost nem oszinten? Amugy ezeknek a mai noknek mar olyan nagy elvarasaik vannak h rossz belegondolni is.
2017. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem ,,bejött,, 7 ève.
2017. okt. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én még nem találtam egy normális nőt sem, pedig már vagy 10. éve társ keresőzök. Teljesen normálisnak tartom magam.
2017. okt. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

8as vagyok, pontozzatok le, de ez az igazság.

Menjetek at Felnőtt párkapcsolatokba, ott még a nők sem tanácsolják.

2017. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem párkapcsolatot keresek itt, csupán olyanokat keresek akikkel tudnék dumálni
2017. okt. 29. 14:39
 16/19 anonim ***** válasza:
Most beszélgetek egy csajjal ő normális jókat beszélgetünk,meg voltak nyáron beszélgetőpartnereim itt és mind nagyon kedvesek voltak:) Itt gyakorin voltak mind
2017. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16-os vagyok amugy én itt vagyok beszélgethetnénk 15/F
2017. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Általában mind perverz. Csak a szex érdekli őket..ha, találsz is egyet, az is pár nap után, a szexre fog menni. Amikor magam jártam az ilyen oldalakra (3-4eve), akkor is már hasonlóan mentek ott a dolgok. Az is lehet, hogy szerencsével jársz és egy jó chatelésből lesz egy jó barátság. (34/Férfi)
2017. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

@kérdező, ahogy mások is írták, teljesen jó a netes barátkozás, csak ne társkereső oldalakon próbálkozz, hanem olyan helyeken, amiknek más az elsődleges célja, pl. fandom közösségekben, bizonyos hobbikra/érdeklődési körökre létrehozott fórumokon, stb. nem tudom, mennyire fog segíteni élőben, de az biztos, hogy igazi, jelentőségteljes barátokra lehet szert tenni így is.


@11, lehet, azért nem jönnek össze a dolgok, mert "szajhák"ként emlegeted azokat a lányokat akik nem vetik a lábad elé magukat? ajánlanám figyelmedbe a következő linket is: [link]

2017. okt. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!