Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten ismerkedésről mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten ismerkedésről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 28. 10:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Mire vagy kíváncsi? Nemed? Korod?
2017. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Mennyire nehéz normáliskat találni,?Igazából nem is kapcsolatot keresnék inkább dumálnék, ismerkednék fiúkkal, hogy élőben könnyebben menjen.

17/L

2017. okt. 28. 10:59
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a normális... Az biztos, hogy sok hülyével fogsz találkozni, és sokan fognak fényképet küldeni a péniszükről. Ha csak dumálni akarsz, nem a társkereső oldal a legjobb terep, mert oda - elvileg - kapcsolatteremtés miatt mennek az emberek. Bosszantó, ha az ember olyanokra pazarolja az idejét, akik igazából nem is akarnak kapcsolatot.
2017. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Majd most megtudod, mert rengeteg privátot fogsz kapni. Lehet találni normálisakat, de ritka, nehéz, és valószinűleg nagyon messze lakik tőled,szóval az életben nem fogtok találkozni.

16F

2017. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Van akinek bejött, van akinek nem.

Nekem volt párkapcsolatom is netről és vannak barátaim is, akikkel már régóta tartom a kapcsolatot. Pl külföldi barátok vagy külföldön élő magyarok, a net nélkül biztos nem találkoztunk volna soha.

Nekem olyan élményeim vannak, ami a net nélkül, talán soha nem jött volna össze.

Azért a mai világban nem árt az óvatosság 😐😑!

2017. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Természtesen óvatos leszek, férfi nemiszerves üzikre meg nem is válaszolok, de nem kapcsolatot keresek, szimplán beszélgetni szeretnék
2017. okt. 28. 11:07
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
hát, szerintem attól, hogy neten mersz beszélgetni emberekkel, élőben még nem leszel bátrabb, meg ügyesebb. meg szerintem túl sok értelme nincs is a netes "ismerkedésnek", mert itt bárki bármilyennek beállíthatja magát, csak annyit tudsz, amennyit ír magáról, nem jön át, milyen valójában a személye, a kisugárzása... de van, akinek bejön, próbáld ki, ha akarod, de én nem nagyon pártolom.:)
2017. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%

Na elmondom hogy néz ki: lány vagy, tehát rengeteg srác rád fog írni. Fiatal, öreg, helyes, csúnya, vékony, izmos, dagadt, mindenki.

Pár hét múlva rohadtul meg fog nőni az egód, túl fogod értékelni magad, maximálisan el fog torzulni a személyiséged.

És amúgy minek mész oda beszélgetni? Ott az emberek a párjukat keresik, nem haverodnak. Beszélgetni itt is tudsz. Vagy Facebookon, vagy akárhol.

2017. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
En azt javasolnám ha új ismeretséget keresel, beszélgetni szeretnél, hogy keress a neten érdeklődési körödnek megfelelő fórumokat, fb csoportokat vagy nyelvtanulós oldalt, stb.
2017. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én elmondom az én történetemet 16/F vagyok, interneten megismertem 1 és fél éve egy lány-t, most pedig elkezdett érdeklődni felém, és énis felé, már ott tartunk, hogy ha ráér mindkettőnk, akkor találkozunk, és szeretünk egymással beszélgetni, nekem éppen szerencsém volt, mert egy internetes játékba ismertem meg, szóval tök mindegy, hogy hol ismered meg interneten, csak normális legyen, van rá esély, hogy az is lessz, de a legtöbb lány, nem az interneten és van kivétel
2017. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!