Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kéne egy lányt találnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyurto kérdése:

Hogyan kéne egy lányt találnom?

Figyelt kérdés
A gond nem az, hogy nem merek megszólítani egy lányt vagy valami hasonló, egyszerűen félek attól, hogy mi van ha véletlenül összejön és nem olyan amire számítottam. Nem titkolom még nem volt barátnőm de az összes lány akivel eddig beszéltem, nem találtuk a közös hangot. Sőt ez nem is igaz, mivel tény, hogy nagyon érdekes személyiségem van és nehezen is bírható néha de nem ez volt az indok soha amiért elutasítottak vagy megszakadt a kapcsolat. Úgy érzem a mai lányok hiába jó fej aranyos vagy tök mindegy, szimplán gyerekes az összes. Még az is aki idősebb és nem találok egy lányt akivel lehetne mondjuk elmélkedni vagy csak szeretni egymást, tudom a szex is fontos de ez érdekel a legkevésbé ha nagyon akarnám megkaphatnám csak nem erre akarok használni lányokat. Kérdem én hol vannak a normális lányok akikkel ha elkezdek beszélni nem rögtön túl gondolják. Nem azt akarom, hogy ráírok és essen belém csak szeretném megismerni és aztán dönteni de az a baj, hogy túl sok a negatív tapasztalat és már nem akarok próbálkozni mert a végkifejlet nagy valószínűséggel ugyan az lesz.

2017. okt. 26. 19:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Btw 17/F
2017. okt. 26. 19:25
 2/8 anonim válasza:

Ez kölcsönös.. Nem minden lány olyan,amilyenek gondolod! Igenis vannak normális lányok akikkel meg lehet találni az összhangot :) próbálkozz csak :) és hidd el a fiúkban is ez általában a probléma (lányok szemszögéből)

15/L

2017. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 David134 ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok.Annak ellenére hogy jófejnek tartanak mégis 1-2 hét után már nem igen érdekeltem őket és ez mindegyiknél így volt.Az is megesett hogy csak miatta utaztam 100km-t de a találkozás után már nem is írt.

Hozzá kell tenni hogy én online sokkal nyíltabb tudok lenni ha először ismerek meg valakit.Élőben általában nehezebb megszólalni.Vagy csak elmondani az érzéseimet.

Ne add fel mert egyszer úgyis jönni fog valaki.

17/F

2017. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
haver, irigyellek, egy barátnőd se volt még de olyan kőkemény az egód, és akkora az arcod van, hogy azon vetítenek a moziban. Mellesleg ha értelmes, elmélkedő ember lennél akkor 2 kérdésből megállapítod hogy az aktuális hölgy megfelel e az igényeidnek. Ne meséld be magadnak azt ami nem vagy.
2017. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt szokták mondani bár nem reménykedem. Ha lesz ha nem nem. Egyébként online tényleg könnyebb. Tudod mondani szokták, hogy a belső megszépíti a külsőt. Online igazából nem mutatsz az intellektusodon kívül mást ezért mikor találkoztok és mást várt külsőre. Akkor is tudja, hogy belül milyen vagy. Nálam ez is egy nagy probléma, hogy külsőre kicsit ijesztő vagyok pedig sose bántottam senkit és nem is akarok.
2017. okt. 26. 19:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es nem azt mondtam, hogy én vagyok a világmegváltó és talán igazad van lehet, hogy az egóm egy kissé nagy de a puszta tényen nem változtat, hogy a mai lányok nagy többsége gyerekes (nem hülye). Plusz ha neked két kérdés után eldől minden lányról, hogy érdekel-e vagy nem az szerintem nagyon nagy gáz. Nem mindig ilyen egyszerű a dolgok menete.
2017. okt. 26. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, érdekes.:D

Én 15 éves vagyok, a szerelmem (ha úgy tetszik, kiszemeltem) 18 lesz. Elsőre azt látod, hogy intelligens, jóképű, rendkívül jó focista, stb...

De én látom, hogy gyerekes. Hiába van köztünk 2 és fél év, úgy érzem, én komolyabban kezelem a dolgokat. Ő csak a haverjaival lóg, fiús dolgokat csinál. Fiús, de még nem férfias. És nem is kell az legyen. Csak azt mondom, hogy nyugi, sok esetben fordítva is igaz.

(Bár én különféle családi okokból már 13 évesen úgy éreztem magam, mint egy kis felnőtt, de ez nem lényeg most.)

2017. okt. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Csak legyél önmagad, ne hajtsd túl, ha az első randi mindkettőtöknek tetszett, kérd el a számát, majd írj rá párszor, de ha pár napon belül egyikre sem válaszol hagyd, keress valaki mást, mert valószínűleg nem érdekkel már.

Am hajrá, egyszer biztos megtalálod ❤️

13L

2018. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!