Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek számít, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek számít, hogy milyen telefonja legyen a srácnak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 08:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Andráska a nőkről volt szó, nem a r¡b¡kről, szóval ha befejezted az elkeseredettségedben kitalált hamis világkép híresztelését, akkor viszlát. :)
2017. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Andráska Béla ***** válasza:
0%

Bocsi , de te burkoltan arra kérdeztél rá hogy a csajok mennyire anyagiasak. Ezt egy jó telefonnal szemléltetted. NAGYON!

Ezt lehet tagadni , de attol még igaz. Nem a ribikről írtam. Csupán arról a tényről hogy bizony a csajok anyagiasak ami alapjáraton nem baj. Persze vanna a már álltalam leírt extrém esetek. De valjuk be , legalább magunknak ne hazudjunk. Ha egy csajt elakarsz csábítani akkor a szempillarebegtetés kevés. Szeretne szórakozni menni , moziba , discoba , kirándulni , bulizni , nyaralni , szereti a jó cuccokat. Ha ezeket nemtudod neki biztosítani akkor csökken az esélyed. Nem hiszem hogy egy nokia 3310-essel meg az otthoni videónézegetéssel olyan nagyon eltudod csábítani ha van a közeletekben egy olyan barát akinek van egy galaxy 8-as telója egy x5-ös kocsija és korlátlan anyagi javakkal rendelkezik és szintén el akarja csábítani ugyan azt a csajt. Szerintem minimális esélyel indulsz. Nem érdemes becsapni magunkat vagy álltatni mert nagy koppanás a vége. Persze vannak kivételek mint mindig. De az álltalánosság az nem a kivételeken alapszik. Szép napot!

2017. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

12: Igen, lehet, hogy a csábítás részeként esetleg szórakozni, moziba, stb. el kell vinni a csajt, de ezek nem olyan rettenetesen drága mulatságok. És nem, nem az alapján fogunk párt választani, hogy kinek milyen a kocsija. Legalábbis én nem, és nagyon sok más lányt ismerek, aki szintén nem. Ja és sokaknak igenis számít a külső is, meg a belső személyiség is, és nem az alapján jönnek össze egy pasival, hogy annak milyen vastag a pénztárcája.

De igen, létezik az a jelenség, amit leírtál, persze, vannak aranyásó csajok, akik meglehetősen undorítóak, de nem ez a jellemző. Én legalábbis nem nagyon ismerek olyan lányt, aki úgy megy pasizni, hogy "Hé, skacok, na, kinek van havi egymilliós jövedelme?"

Egyébként ennyi erővel meg azt is írhatnánk, hogy a pasik meg mellméret alapján választanak nőt, és egyáltalán nem számít nekik se az arc szépsége, se a belső tulajdonságok, csak jó nagy legyen a melle a csajnak. Persze van aki tényleg így választ magának párt. De sokaknál azért más tényezők is szerepet játszanak.

2017. okt. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Krande válasza:

Sokkal fontosabb, hogy ha a sajátom valamiért nem működik, és épp nem bírok vele, akkor legyen elképzelése arról, hogy mit kell vele csinálni. (A földhöz csapkodás nem opció.) Hogy azért tudja-e, mert neki is ugyanaz a rendszer (és ugyanaz a verzió) fut a készülékén, vagy csak ismeri, vagy egyszerűen kiismeri magát a logikáján, az már mellékes :D


(Amúgy erre meg nem kell feltétlen párkapcsolat, egy értelmesebb kolléga is megteszi :) )

2017. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
41%
12-es, érdekes, volt egy nyomógombos Samsung időszakom, 7 és fél hónapig tartott, ezalatt egy lánnyal egy hónapot, kettővel 3-at töltöttem párkapcsolatban, szóval inkább az általad választott/ismert nőkkel van a probléma, de nem általánosságban. :) Mielőtt azt mondod kivételek voltak... lehet, de kicsi az esélye, tekintve, hogy másnál nem próbálkoztam, szóval 3-ból 3 pont olyat fogtam ki, akiknek egyáltalán nem számítottak az anyagiak. Másoknak miért nem megy? :)
2017. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Andráska Béla ***** válasza:
Szia , mikor neked a nyomógombos samsung időszakod volt akkor másnak is az volt valószinűleg :)
2017. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Másfél éve még mindenki azzal mászkált? :0 Milyen gyors ütemben fejlődik a technológia! :D
2017. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Andráska Béla ***** válasza:

Árultak még olyat? :)

De komolyan. Mint írtam kivételek mindig vannak. Szeretem azt mikor itt vagy bárhol máshol feltesznek egy kérdést és egyből tudják is a választ. Akkor minek a kérdés? Megerősítést szeretne az illető vagy biztatást? Esetleg hazugságot hallani hogy jobb legyen a közérzete? Mert nagyon úgy látom , ha az ember őszintén válaszol akkor az olyan snassz. Bárhogy csürjük csavarjuk a dolgot idővel minden fiu , férfi rájön , hogy a nők döntő többsége igenis anyagias és nagyon nem mindegy milyen külsőségek kiséri életét. Azt már nem is merem leírni hogy szerintem már rég átestünk a ló túloldalára a női egyenjuguság kérdésében. A fenimizmus mindent visz. Ha kiváncsi valaki a sarkos véleményemre e kérdésben szivesen leírom , de nagyon sötét a kép!!!

2017. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az azért úgy leesett, hogy nem a kérdező vagyok? -.-" Vagy ő hogy jön ide? Még csak a véleményét sem fejtette ki, csak kérdezett, így mire fel van a kérdést becsmérlő rész a szövegedben?

Valóban őszintén válaszoltál, a bökkenő csak az, hogy a saját, beszűkült, rossz tapasztalatok alapján felépített hamis világképed írtad le nekünk.


"Beszélhetsz őszintén, de szavaid nem lesznek igazak."

Woohooo Assassin's Creed bölcsesség :P

2017. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Mirjam Kornélia válasza:
Sztem nem szamit nem az a lenyeg h milye van es milye nincs egy fiunak hanem h rendese belulrol
2017. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!