Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Számít nektek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számít nektek, hogy milyen kocsija van egy srácnak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
a fiúnak akivel ismerkedem nincs autója, akkor szerinted? :D egyébként ennek a kérdésnek több értelme lenne a felnőtt párkapcsolatok kategóriában, mert itt tinik vannak, akiknek még jóformán jogsijuk sincs nem hogy autójuk. 17L
2017. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 erdei Katica válasza:
100%
Nem. Mostanában már csak a repülőgép számít. Ha 60-170 méteres a szárnyfesztávolsága, elmegyek a sráccal moziba. Ha 170-akármennyi a repülőgép szárnyfesztávolsága, akkor utána beszélgethetünk is egy fél órát arról a filmről (De szigorúan csak egy felet). De kapcsolatot ma már csak azzal kezdünk, akinek űrhajója van. Az asztronauták nem érnek, mert ők nem birtokolják, csak használják az űrhajót. Igazán sajnálom, hogy nem ismerhettem Michale Lotitot, aki megevett egy egész repülőgépet.
2017. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem, nem számít. A férfibe vagyok szerelmes, nem a kocsijába. :)
2017. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az sem érdekel, van-e kocsija vagy nem. Nem a sofőröm hanem a szerelmem :)
2017. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tehát az sem gáz, ha Trabantja van?

Eselteg egy Polski Fiat?

2017. okt. 15. 13:25
 6/9 anonim ***** válasza:
nem.
2017. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Bár mint írtam, az se számít, ha nincs, de pl nekünk nincs autónk, én örülnék annak is ugyanúgy :)
2017. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem, nem gáz az sem :) Ha szeretek egy férfit, akkor nagyon nem érdekel, hogy milyen a kocsija, hogy mennyi pénze van, hogy mekkora lakásban él stb.. Szerintem ezzel a többi válaszoló is egyetért. A szerelem az nálam egy olyan kötelék, ami erősebb mindennél, és a külsőségek/ anyagiak ezt nem tudják befolyásolni! :)

Egyébként az embernek bármikor lehet jobb kocsija, de ha megtaláltál valakit, akivel kölcsönös a szerelem, az 1000x többet jelent.

2017. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Trabant az jó autó ;)

Trabant 601 aaaahh de vezetnék egyet :D

Csak sajnos valóban, még az egészségügyi alkalmasságim sincs meg a jogsihoz...

17f

2017. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!