Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mennyire nézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire nézitek meg azt, hogy egy srácnak milyen kocsija van?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 10:06
1 2
 1/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem igazán érdekel milyen márkájú kocsija van, ha látszik rajta, hogy foglakozik vele, rendben tartja.
2013. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyik páromnak sem volt kocsija, de nem foglalkoztatott különösebben.
2013. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem az sem érdekel ha talicskával jár! :)
2013. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. A páromnak sincs, és akkor? Semmivel sem kevesebb ember, mint az, aki egy AUDI R8-cal flangál.
2013. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az sem érdekel, van-e neki, pláne, hogy milyen.
2013. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, hogy van-e neki vagy nincs. A korombeli fiúknak amúgy sincs olyan túl soknak kocsija. Ha valaki olyannal jövök össze, akinek van, akkor nem számít, hogy milyen csak tartsa tisztán, mossa le.


19/L

2013. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem érdekel, hogy milyen tárgya van.
2013. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a lányokat nem érdekli milyen márka, akkor nem tudom, miért mondják az autómra első látásra, idézem: "Ez egy sz@r orosz...Pfúúúj :S!"
2013. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az nem érdekel, hogy a páromnak van-e kocsija, a mostaninak sincs, mégis vele vagyok több mint 4 éve.

Ettől függetlenül a szép autókat megnézem. De nem zavarna az sem, ha egy trabantja lenne.

2013. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem befolyásol,hogy van e kocsija valakinek vagy nincs ( a páromnak sincs) amellett ,hogy lány létemre imádom a kocsikat ;)

Mondjuk az érdekes eset mikor nekem kell elmagyaráznom egy pasinak,h a francia autókat messzire kerülje el,de sebaj :D

2013. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!