Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek számít, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek számít, hogy milyen telefonja legyen a srácnak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 08:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

csak a legújabb Iphone 9


(amúgy meg nem fog érdekelni milyen mobilja lesz a jövendőbeli nem létező pasimnak.)

2017. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy számít... Aki nekem tetszik, gombos felcsúsztathatósat használ.
2017. okt. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Miért te elhajtanál bárkit csak a telefonja miatt? Legyen az totál az eseted?! Őszintén elképzelésem sincs, hogy fordul meg ilyen kérdés a fejedben... :D Mikor lestrapáltam a telefonom és szervízben volt kb 1 hónapig én is használtam 10 éves nokiát. És ugyan úgy előkaptam a pláza közepén mintha az 6S-em lett volna nálam. Nyilván észre vették, én meg poénra vettem levágtam finoman a földre és mondtam, hogy ennek legalább nincs ennyitől baja. Nevettünk rajta, kész. Senkit nem fog érdekelni milyen telód van, vagy akit igen azt meg hajtsd el gyorsan a közeledből.
2017. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha menne rajta a farmville, mert jó lenne egy partner, de amúgy mindegy :D
2017. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít. Sőt, megsúgom, ránézésre konkrétan fel sem ismerem a telefonokat. Max. ha közelről megnézném és elolvasnám a nevét, akkor tudnám, hogy mi az. De akkor sem tudnám, hogy ez a telefon valami szuper darab-e, mit tud, mit nem tud.

Nem érdekelnek a telefonok. Van telefonom, okostelefon, tudja azt, amire használom, azzal nem foglalkozom, hogy ez menőnek számít-e vagy sem.

2017. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Fiú vagyok, de azt tudom mondani, hogy a Navonom előlről úgy néz ki mint egy IPhone (igazából nem vágom milyen egy IPhone, de többen is mondták, így hiszek nekik :DD). Minden reggel vonattal utazok, és ugye unalom ürügyén zenét hallgatok a telómon, amit a kezemben tartok, mert nem akarom, hogy a Jack a zsebembe törjön.. Nos, a megjelenésem miatt ki is nézik belőlem az IPhone-t, és nézni is szokták a napszemcsis plázacicák, mikor csak lezárva tartom a kezemben. Aztán vagy feloldom és látják, hogy Android, vagy megfordítom, és a NAVON felirat kicsapja a szemüket, még a ház méretű napszemüvegből is kilóg a szemöldökük, mikor felhúzzák nagy kiábrándulásukban. :DDD De ezek persze nem számítanak, nem a golddigger nők érdekelnek, az értelmesebb réteget az sem zavarja, ha egy acéltörő Nokia-d van, vagy ha esetleg nincs is telefonod. :)
2017. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Hát én csak és kizárólag akkor jönnék össze egy fiúval, ha a telefonja olyan modell, ami még nem is létezik, de ő már időgéppel előrement és megvette!

Viccen kívül, szerintem #6-osnak igaza van, a telefon márkája/minősége/stb. csak az aranyásó csajoknak számít, akik csak azért vannak egy fiúval, mert sok a pénze.

Énnekem egyáltalán nem számít, hogy milyen a fiú telefonja/anyagi helyzete. Persze ha mondjuk majd később együtt akarok lakni valakivel vagy közös egzisztenciát építeni, akkor azért fontos lesz, hogy legyen munkája meg ilyesmi, de akkor se az lesz a lényeg, hogy dúsgazdag legyen, hanem inkább hogy el tudjam tervezni a közös jövőnket, amibe beletartoznak a pénzügyek is. De attól még lehet normál mennyiségű pénze valakinek, hogy nem a legújabb iPhone-ja van... Nem feltétlen telefonra költi egy ember a pénzét.

Az viszont fontos, hogy LEGYEN telefonja, hogy el tudjuk egymást érni mondjuk vészhelyzetben. De most hogy Samsung vagy iPhone vagy Nokia... Oly mindegy, amíg működik!

2017. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nezik 42F
2017. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%

Engem csak az érdekel, hogy nekem milyen van. Lány létemre nagy high tech rajongó vagyok. :) A barátom iPhone-os. Az az egyetlen telefon amit nem vennék.

És tudom, hogy ezért majd jól lepontoztok. :D

2017. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Andráska Béla ***** válasza:
4%

Ennyi álszent embert egyrakáson már régen láttam.

Persze hogy számít nekik. Számít hogy mennyit keres mit dolgozik milyen kocsija van van e lakása. Ami nem számít a csajoknál az a kor és a kinézet ha az anyigi javakból van elég. Jó példa erre sétálni akár a köruton nyáron. Benézel a kocsikba és elhányod magad hogy milyen öreg tunya pasik járkálnak nagyon csinos huszon vagy tizenéves csajokkal persze öt tízmilliós kocsiba ülve. Biztos dul a szerelem :)

2017. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!