Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy legyen csajom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy legyen csajom?

Figyelt kérdés

Mit tegyek azért hogy valaki végre észre vegyen és legyen végre egy csajom mert már nagyon egyedül érzem magam?

Hogyan hívhatnám föl a lányok figyelmét magamra ha csendesebb szótlanabb srác vagyok?


2017. okt. 24. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is legyél nyitott mindenkire, mosolyogj, legyél kedves. Ha gondolod, járj el edzeni, mondjuk egy haveroddal, ez dob az önbizalmadon is. Ne csinálj creepy dolgokat, ez alatt értem a bámulást vagy a nyomulást. Csak szép lassan, de határozottan kell kezdeményezni, közös témákkal. Érdeklődj, de ne vallasd ki. Legyél ápolt, az is fontos, hisz számít az első benyomás:D.

A másik meg nem lehet erőltetni ezt a barátnősdit, nem biztos, hogy találsz megfelelő partnert azonnal, persze nyugodtan próbálkozz:) Remélem segítettem valamit:D.

2017. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem erőltetek semmit nem csinálok "creepy" dolgokat és annyi hogy a kezdeményezés nem igazán megy :) :/
2017. okt. 24. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit tudok ajánlani, az az, hogy összehívsz egy pár barátot egy házibulira, majd megmondod nekik, hogy hozzanak annyi lányt, amennyit tudnak. Figyelj az arányokra, kb. fele-fele a legjobb.


Vagy, elkezdhetsz egy kicsit "lányosabb" dolgokat csinálni, pl: táncórák, yoga, stb... a lényeg, hogy neked is tetszen. Nem baj, ha nincs.


Az edzéseken, (ha jársz) kinézel magadnak valakit, akinek kedveskedni próbálsz, vagy pl az edzés után hazakíséred. Edzőteremmel hasonló a helyzet.


Ha egy kicsit idősebb vagy, (20+) kinézel magadnak egy nőt (ismerőst, ismerős helyen), akihez odamész és megmondod neki, hogy milyen szép (fejtsd ki, legalábbis ennél jobban). Majd, vagy azt mondja, hogy menj innen, vagy csillogni kezd a szeme, és (ő lesz a csillagszóró szemű juhász (bocs, muszály volt)) elolvad tőled. Ekkor meghívhatod egy kávéra, vagy ami a közeledben van (szerintem érted).


U.i.: a figyelem felkeltése mehet jó versenyeredményekkel (a lényeg, hogy jó legyen, NEM MINDÍG a verseny (rendezhetsz a haverokkal egy otthoni bajnokságot (nálunk is van), amire csinálsz oklevelet, majd feltöltöd facebookra, hogy mekkora poén volt, legközelebb is lesz)), baráti körben állandóan történetek, közös élmények mesélésével.

Ha eszembe jut még valami, akkor leírom.

Remélem segítettem.

2017. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki (ami azért relatív, sok belefér) és összességében adsz magadra, a lányok meg fognak találni. Vannak páran azért, akiknek tetszenek a csendesebb fiúk. Csak ha már valaki közeledik, nyiss felé egy kicsit és sokkal könnyebb lesz.
2017. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Almasret ***** válasza:

Add önmagad és próbálj meg te kezdeményezni!

Sok sikert!

2017. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Audi A8

Pènz

Lakàs

Felnőttkor

Tehetsèg

Ez a titok!

2018. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!