Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek egy félénk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy félénk sráchoz?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 11:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egy értelmes csaj bátor fiút szeretne, aki érzelmileg is és testileg is biztonságot nyújt számára."


Vagy inkább jól elnyomja és kihasználja, élősködik rajta jó bátran.

Egy értelmes csaj saját magát védi meg, a hatóságok segítségével.


"Ja és egy normális srác sose erőszakos, viszont bátor és határozott."


Jaja, a mesében.

2017. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
#7: Szóval a férfias kiállás egyenlő az erőszakossággal? Ma is tanultam valamit.
2017. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Az osztálytársad? Először is próbálj meg vele kettesben beszélgetni, köszönj neki te amikor meglátod még ha háttal áll neked akkor is.


Amikor beszélgetsz vele beszélj halkabban és nyugodtan, ne ordibálj és hadarj össze vissza. Nem kell úgy beszélni vele mint egy fogyatékossal csak nyugodtan és kedvesen, hogy lássa tényleg érdekled őt.


Ne próbálj meg minden áron a szemébe bámulni mert attól csak zavarba jön, bár mivel azt írtad hogy te is félénkebb vagy gondolom amúgy se tennél ilyet.


Próbálj olyan általános dolgokról beszélgetni mint a zene, filmek, stb... A viccelődés majd jöhet ha jobban megismertétek egymást.


Ha esetleg elhívod valahova vagy ő hív el akkor kettesbe menjetek, újabb ismeretlen emberek előtt csak bezárkózik még ha téged már ismer is a társaságból.


Ja, és ne kérdezgess olyanokat hogy miért ilyen félénk, csendes, bántották-e gyerekkorába stb... Ilyenekről majd beszél magától ha eljön az ideje. De legjobb ha szimplán elfogadod hogy ilyen.


18 éves, introvertált fiú.

2017. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi. Igazából multkor csakúgy elkezdett arról beszélni, hogy miért stresszes mostanában
2017. okt. 23. 17:50
 15/17 anonim ***** válasza:

na most itt kettő lehetőség van.

van az a tipus aki eleinte félénk,viszont ha nyomulsz rá utána észbe kap mint én.

aztán van a másik,akire ha elkezdesz picit nyomulni,mégjobban megijed és csak a jóisten tudja hogy reagál.az utóbbinál óvatosan,puhatolózva próbálkozz.

2017. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Lopakodó üzemmódban közeledjen fele...

Csak vicc volt :)

Szerintem ne nyomulj annyira mert elijeszted, csak etezsd ot és hagyd hogy ő lépjen először. Ugye tudod hogy hogy kell?

2017. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Egyeltalán nem terveztem nyomulni, ezért is tettem fel a kérdést
2017. okt. 24. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!