Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fogalmam sincs hogyan közeledj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs hogyan közeledjek a sráchoz aki tetszik?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy osztlytársak vagyunk ennek ellenére mégsem tudok a közelébe kerülni. Főleg a haverjai miatt, az ő táraasága a balhés, idióta, laza táraság. a suli egyik legrosszabb diákja a legjobb barátja, akit majdnem kirúgtak.

A másik ok, hogy nem tudom miről beszélgessek vele, annyira nincs közös témánk... A focin kivül nem sok minden érdekli, nem tudok másról.

Mit tehetnék???


2017. márc. 23. 15:04
 1/3 anonim válasza:
Beszélgess vele Facebookon:D vagy hivd el suli után valahova és dumálj vele,ismerd meg :)
2017. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz :)

Igazából a fb-s ismerkedést nem tartom hasznosnak, szerintem nincs értelme. Elhívni meg nem tudom, mert tanulószobás, 4-ig a suliban kell lennie...

És nem tudom miről dumáljak vele...

2017. márc. 23. 19:44
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a Facebookos ismerkedés nem old meg semmit sem...Én is így jártam vele...A kiszemeltem egy idő után letiltott(nem nyomultam),és az utóbbi időben az osztálytársai nagyon néznek és a folyosón elkezdik nekem kiabálni h Szia -Kiszemeltem neve-né!😂
2017. márc. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!