Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan közeledjek egy sráchoz,...

Hogyan közeledjek egy sráchoz, ha ő már a tudtomra adta, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Együtt van óránm az egyetemen egy fiúval,és a legelső szemináriumon csoportmunka volt,akkor kellett vele beszélgetnem.Utana többször is összeakadt a pillantasunk es a vegen nekem tőlem még külön elköszönt.Ezután mire hazaerzem a srac be is jelölt.Utana együtt metróztunk,de mikor mentünk az aluljaróba le,előttem állt es odament a haverjaihoz,é pedig odèbb mentem.De amikor megérkezett a metró hozzám szállt be és elkezdtünk beszelgetni.Látszott,hogy ő is zavarban van,de azért elég nyíltan flörtölt velem,én meg teljesen szétcsúsztam. (megfogatta velem a kezét,mert azon az oran,amelyiken nem volt,a kézfogástípusokról volt szó,és mindta,hogy mutassam be neki,hogy milyenek vannak).Tegnap rögtön reggel találkoztunk és köszönt,meg a haverjai is nagyon megnéztek engem és órán is egy csomószor elkaptuk egymás pillantását.A baj az,hogy eléggé lászik,hogy tetszik nekem,de ilyekor úgy viselkedrj,mint egy ötéves és nem nagyon merek elkezdeni jobban nyomulni. Tegnap biztosan eszrevette,hogy egesznap bámulom,meg a baratnőim is,és tegnap nagyon gyorsan elszaladt öra után,esélye se volt,hogy megint együtt metrózzunk es nagyon csalódott vagyok. Vagy várta volna,hogy en nézzek rá óra után várakozóan,hogy ma is fogunk e beszelgetni és mivel elmentem egyből lemondott rólam? Nagyon zavarban voltam es nem mertem rámenős lenni.Ezzel most elrontottam mindent?Mert a múltkor elegge a nyíltan a tudtomra hozta,hogy tetszek neki.(egyebkent 4,5 evvel idosebb nalam,nem tudom,hogy ez mennyit számít)

2017. márc. 8. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Megmosolyogtattál, komolyan! :)

Amúgy viselkedj normálisan. Lehetséges, hogy ő is picit megijedt, és lassabbra akarja venni, vagy végülis bármi állhat a háttérben. Te ha úgy vetted észre, hogy bejössz neki, és neked is tetszik a fiú, akkor légy bátrabb. Tudom, hogy ez nehéz, mert kábé én is így viselkedek ilyen téren, mintha az agyam nem is létezne arra a pár percre. Szóvál, hajrá!

2017. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt! :)
2017. márc. 10. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!