Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szűz lányok, összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szűz lányok, összejönnétek szűz sráccal?

Figyelt kérdés
2017. okt. 19. 10:37
 1/6 anonim válasza:
82%
Lehet, hogy ez offolás, de én tényleg nem értem, hogy ennek mi a jelentősége egy kapcsolatban. Mit jelent számodra az, hogy összejönni? Párkapcsolatot? Mert ha igen, akkor nem értem ez miért számít. Ha az összejönni számodra csak testi kapcsolatot, jó szexet jelent akkor viszont tapasztalatlan.
2017. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 azért egy kapcsolatban is nagy hátrányt jelent a szüzesség, tehát egy bizonyos kor felett már csak prostival lehet elvesziteni.
2017. okt. 19. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom de nalam elönyt jelent ha egy srác szűz. A baratom nem volt az és ja kicsit ez miatt is szenvedtem magamba. Sokan nem értenek de elég ha én értem magam. Viszont a szüzesség mellŕ normalisság is kell. :)

17l

2017. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vízöntő vagyok, de nincs bajom a szűz srácokkal.
2017. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Látom humoros kedvedbe vagy:D
2017. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Hát igen, tudom, nagyon kis vicces vagyok. Kicsit sem volt favicc :D
2017. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!