Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ilyenkor a helyes döntés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Még májusban szakítottam a barátommal, de szeptember elején úgymond visszakönyörögtem magamat, csakhogy nem azért, mert szerettem, hanem mert magányos voltam. Viszont ő még mindig szeret. És ha ez még nem lenne elég, időközben (október elején) megtetszett egy másik fiú. Úgy nyilván nem fogok kezdeményezni, hogy barátom van, de ha megint szakítok vele és nem jön össze a másik sráccal, megint magányos leszek és tönkremegyek lelkileg. Tudom, hogy elképesztően rossz amit csinálok és utálom is magamat érte, de nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel. A barátomnak sosem hazudtam, nem mondtam neki, hogy szeretem, lényegében nem csaptam be. Ha a korok fontosak valakinek, akkor én 15, a barátom 16 a srác pedig 17 éves. A barátom és a srác ismerik egymást, de nincsenek baráti viszonyban. Mi a tehendő?

2017. okt. 14. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"de szeptember elején úgymond visszakönyörögtem magamat, csakhogy nem azért, mert szerettem, hanem mert magányos voltam. "

Ne haragudj, de ez duplán szánalmas viselkedés. Mondjuk inkább 15 évesen csináld, mint 25.

Mit tegyél? Semmit. Látszik,hogy nem tudsz kezelni egy kapcsolatot és a vele (esetlegesen) járó szakítást sem.

Érjél. Agyban. Egy tényleges kapcsolathoz szellemi érettség is kell, mert anélkül pont azt a hülyeséget fogod tenni, amit tettél és amire készülsz.

2017. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!