Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Kivel beszélhetnén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kivel beszélhetnén meg, és egyáltalán mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a gimnáziumot így alig van barátnőm. Vagyis barátnőm van, de legjobb barátnőm csak 1.

Van egy fiú az osztályunkból aki nagyon tetszik nekem meg a barátnőmnek. A fiúval ma beszéltem és alig vártam hogy elmondjam valakinek hogy a kiszemeltemmel beszéltem. De a barátnőmnek ezt nem mondhatom el, mert összetörne. Ma amikor fizika óránk volt sokszor hátranézett rám a fiú és amikor ránéztem, visszafordult. Lehet hogy bejövök neki de lehet hogy csak beképzelem. Olyan boldog vagyok hogy beszélhettem vele, csak éppen nem tudok erről senkivel sem beszélni. Hagyjam a fiút és inkább a barátnőm barátságát válasszam? Nem tudom mi lenne a helyes.



2017. okt. 12. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Fogadjunk hogy max 15 évesek vagytok!

Amúgy folytasd nyugodtan a ismerkedést a fiúval,majd meglátod,hogy kit választ.

2017. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

döntsd el szerintem, hogy melyikük fontosabb, és úgy cselekedj.

emellett ami még jó döntés lehet, elmondod a barátnődnek, hogy tetszik neked ugyanaz a srác, aztán megbeszélitek, hogy vagy győz a jobbik (ezután igencsak nehéz lesz jóban maradni, ha vmelyikőtöknek összejön a dolog), vagy megegyeztek, hogy tabu mindkettőtöknek, és hagyod a srácot.

2017. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Pasid akárhány lehet, de igaz barátod nem... te tudod, hogy mi a fontosabb neked. A barátnőd, aki mindig, mindenben melletted áll és mindig meghallgat, vagy egy srác, akit kb. alig ismersz, csak 1x rád nézett és belezúgtál.
2017. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első! Gondolom nehéz lehetett kitalálni hogy hány évesek vagyunk, ha az elejére odaírtam hogy most kezdtük a gimit..

Második, köszönöm a válaszod a lány tudja hogy nekem is bejön, egyelőre úgy gondoljuk hogy mindkettőnknek 0 az esélye nála. Viszont én úgy érzem hogy egyre jobban szeretek bele a fiúba, és ez már nálam bőven több mint sima tetszés.

2017. okt. 12. 18:10
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

Beleszerettél, mert egyszer beszéltetek? LOL

Inkább csak bemeséled magadnak az egészet. De komolyan, képes lennél megszakítani a kapcsolatot a LEGJOBB barátnőddel, halálosan megbántani és végignézni, ahogy összetörik és keservesen, miközben te nagyon büszke vagy magadra és boldogan, kézen fogva elsétálsz a kiszemelteddel, akivel jó esetben a téli szünetig lesztek együtt? Tényleg megéri egy srácért eldobni egy barátságot? Ha ezt most megcsinálod, lehet, hogy fél évig lesz pasid, de barátod többet nem lesz, mert az egész iskola utálni fog... az ilyesminek hamar híre megy ám a gimiben...

2017. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*keservesen SÍR
2017. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy könnyen lehet, hogy a fiú egyáltalán nem akar tőled semmit. Az, hogy 1x odamentél hozzá meg 1x rád nézett, a semminél is kevesebb. Te meg már szerelmes vagy.

A srácnak lehet, hogy pont a barátnőd tetszik...

2017. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadók!

Úgy látom nem írtam le egyértelműen a helyzetet mert sokan félrértettétek.

Ez a fiú már az előtt tetszett mielőtt rám nézett volna, vagy beszélgettem volna vele. (Leszögezem, hogy nem én mentem oda beszélgetni, hanem véletlenül (legalább is szerintem) kezdtünk el beszélgetni és akkor is kicsit elpirult.) egyébként már múlt héten voltak egyértelmű jelek (ezt nem szeretném részletezni max.priviben) a legjobb barátnő alatt azt értem hogy amióta iskolába járunk (vagy is 1 hónapja) ismerem. Természetesen ő (a lány) is kihasználna minden lehetőséget (szerintem). Nekem fontosabb a barátnőm, de ha én jönnék be neki, akkor pedig én törnék össze hogy nem jöhetünk össze a barátnőm miatt.

2017. okt. 12. 21:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy igaz barattal nem romolhat meg kapcsolat fiu miatt,a fiuval foglalkozz,ha o emiatt megsertodik,vagy megharagszik nem is volt olyan jo baratno.
2017. okt. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj 4 évig osztálytársad lessz és tudod milyen rossz szakítás után nap mint nap a volt baráttal egy osztályba lenni h ? , és nagyon kicsi az esélye annak hogy örökre együtt lesztek gyakorlatilag 0 , ugyhogy hagyd már a barátnődnek aztán kiderül hogy igazából nem is olyan jó fiú mint amilyennnek látszik :D , de a te dolgod ,avval számíts hogy akkor a barátnőd elvesztenéd és a fiú 10 re biztos nem járna már veled és akkor gyakorlatilag egyedül maradnál és mindennap látnád ... NE CSINÁLJ OLYAT AMIT KÉSŐBB MEGBÁNNÁL ,miután a barátnőd szakítana vele akkor esetleg jöhetnél te :/
2017. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!