Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Egyik oszt.társam már 1 éve tetszik, és már kezdek szenvedni, mert nagyon szeretném, hogy összejöjjünk.

Nem vagyunk egy társaságban, így ritkán beszelunk (kb. heti 1 mondat) és észrevettem, hogy sokszor néz, mások is mondtak. Neha odajön a kozelembe és nagyon gyerekesek viselkedik. :D

El kéne kezdenünk beszélgetni valahogy, de hogyan?

Szerintetek mit csináljak?

17/L


2017. okt. 14. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdetnek megkérdezheted h pl neki mennyi lett az eredménye a matekházi egyik feladatában vagy vmi tanulással kapcsolatosat aztán ha beszéltek eltereled a témát másra
2017. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Neha odajön a kozelembe és nagyon gyerekesek viselkedik"

A felnőtt kor közeledtével illene éretten viselkedő embereket keresned.

Amúgy semmit. Ha ennyi idő után nem közeledett, nem is fog.

2017. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy amikor a kozelembe van, teljesen bezarkózom, nem jut eszembe semmi frappáns válasz, amikor kérdez valamit. Lefagyok, azon gondolkozom, mit gondolhat rólam.

Nem olyan egyszerű elfelejteni...és szerintem attol meg, uogy eddig nem tetszettem neki, lehet még ra esély.

2017. okt. 14. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:

#3: Hidd el, ha évek óta osztálytársak vagytok, nem fog hirtelen úgy felébredni, hogy "Uhhhhh, ez a lány tetszik nekem!".

Már most nem sikerül a srácnak önmagadat adni, ez később csak rosszabb lesz.

2017. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, hogy nem fog úgy felébredni, főleg, hogy nem is beszelunk. Ezert szeretnek segítséget kerni, hogy hogy lazuljak el a társaságában?
2017. okt. 15. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Akkor leírom az idáigiaknál is érthetőbben: Ez a vonat elment. Sőt. meg sem jött. Hagyd ezt a srácot, mert ennek nincs értelme.
2017. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!