Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érjem el, hogy észreveg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, egy röpiedzésre járunk. Nekem nagyon tetszik már egy ideje és nagyon szétestem miatta, mert nemhinném, hogy ő is érez valamit irántam. Szokott köszönni, egy ideig pacsit is adott hozzá, de mostanában már nem. Beszélgetni közvetlen nem szoktunk, csak ha egy társaságba állunk néha hozzászólunk egymás dolgaihoz. Van egy olyan sejtésem, hogy egy másik, 17 éves lány tetszik neki, de mivel ő 14 éves nemhiszem hogy lehetne köztük bármi. Én mostanában próbálom a legjobb formámat hozni, ha tudom hogy ma közös edzés lesz a fiúkkal, meg ha van esély, hogy találkozzak vele. Hogyan tudom magamra vonni a figyelmét? Szerintem baja nincs velem, csak még nem figyelt fel rám. 14/l 14/f
2017. okt. 8. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a labdát akard elérni, mert a srác már tuti dugja a másik csajt, csak te még kis naiv vagy.
2017. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nyílvanvalóan.:D Hasznos válaszokat várok, ezt elfelejtettem odaírni.
2017. okt. 8. 20:49
 3/3 anonim válasza:
14 éves srácnak 17 éves lány szerintem csaj nem fog kis fiukkal kezdeni ileny fiatal korba nem szoktak tartós kapcsolatok letre jönni saját tapasztalat 17/F
2017. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!