Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tettszek felig eselytel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tettszek felig eselytelen lanynak?

Figyelt kérdés

Beszelgetek egy nagyon szep lannyal, erdekes mivel o abszolu nem pasizos.

Viszont tok normalis,meg aranyos, de valahogy sose fogja meg egy fiuban semmi sem, aztmondja.

Abszolut nem tini r*b@nc, meg semmi, de baratja meg nemis volt, pedig 15 eves es nagyonszep.

En rendes vagyok vele tenyleg, meg nekem visaza is irt, mas fiuknak nem is, naha flortolgetek is vele de inkabb leallit vagy o nem viszonozza, en szerintem nem tetszek neki.

Mindig aztmondja hog, 10 macskaval oregszik meg, de valaki ranez nemis erto hogy nincs baratja.


Hogyan erhetnem el hogy valamennyore megtettszek neki?

Nincs idealja, aztmondta szereti a kedves sracokat, meg annyi hogy ne legyen bunko drogos.


Koszonom a valaszokat!

16/f


Bocsi, telefonrol irtam, ezert nincs ekezet.


2017. okt. 9. 22:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Jameg mondtam neki biztos sokan probalkoznak nala, aztmondta nem, meg hogy mindek neki pasi. Es hogy ugyis ha probalkoznanak elkuldene oket melegebb eghajlatra.
2017. okt. 9. 22:54
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyira bírom, amikor kis szarosok úgy irkálnak a párkapcsolatokról, mint egy jó negyvenes. A lány még GYEREK, 15 éves, persze hogy nem akar "pasit"! Majd ha felnő, akkor akarni fog. Mi ezen olyan érthetetlen?
2017. okt. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hagyd békén. Ha nem akarod hogy előbb utóbb letiltson vagy megutáljon akkor jobb ha nem erőlteted. Egyértelmű hogy még nem akar kapcsolatot, 15 évesen amúgy is gyerek még. Attól hogy ma már a 12évesek ágyba viszik egymást, még vannak normális lányok is akik nem sietnek sehova.
2017. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!