Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs időm a nőkre, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs időm a nőkre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utoljára 9.-be volt barátnőm azóta nem csinálok semmit csak sportolok és tanulok. Végzős vagyok de semmire nincs időm az érettségire való készülés miatt. Találkoztam pár lánnyal de pár nap után megszakadt a kapcsolat mert egyszerűen nem tudtam vele elég időt tölteni. Mit tegyek erőltessem a témát, vagy nem ciki ha nincs barátnőm?
2017. okt. 9. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hanyagoltam a dolgot az érettségi miatt,sőt egy kapcsolatom pont emiatt ért véget. Felesleges erőltetni,ez fontosabb úgy is.
2017. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igy van! csak idegesítő amikor azzal szekálnak nővéreim vagy ismerősök, hogy na van valami?
2017. okt. 10. 07:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívül.
2017. okt. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 10.es vagyok nekem 9. év végén ért véget a kapcsolatom egy lánnyal és elhatároztam valamit, hogy én pénzt fogok keresni az egyik célomra, emelet jól tanulok és kigyúrom magam jövő nyárra. Mindenki kérdezgeti, hogy mikor lesz barátnőm és mindig mondom nekik, hogy erre nekem nincs időm van fontosabb dolgok mint a lányok.
2017. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előbb a tanulás (a jövőd ) aztán a csajozás.a csajok várhatnak.Az érettségi fontosabb. (Szerintem)
2017. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!