Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tekintve, hogy a nőkre már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tekintve, hogy a nőkre már rég nincs ráerőltetve a házasság, sokuk mégis miért ragaszkodik hozzá és nyuzzák a férfiak agyát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a házasságok nagyja úgyis válással végződik és nők kapnak meg utána mindent. De csak ezért megéri?
2017. aug. 5. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Őőő én azt hittem a legtöbben szerelemből házasodnak, de lehet tévedek. Nálunk legalábbis így volt. Házasodni akkor szokott az ember, amikor úgy gondolja megtalálta az igazit és élete végéig vele marad... nem azért, hogy többet kapjon a válásnál
2017. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

" és nők kapnak meg utána mindent."

Na ne mondd! Mindenkire ugyanaz a törvény vonatkozik. Ne írj már ilyen hülyeséget.

2017. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Érzelmi analfabéta vagy.

Az ember egy házasság megkötésénél nem arra számol, hogy ó, 5 év múlva úgyis elválunk, aztán minden az enyém lesz. Ahogy a párkapcsolat megkezdésekor sem azt pedzegeted, mikor fogtok szakítani.


Amikor két ember házasodik, akkor szerelmesek, és össze akarják kötni az életüket egy szertartás és egy 'buli' keretében.


21/L

2017. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Csak akkor kap meg mindent a nő, ha a pasi egy mindenbe beletörődő balf..sz.Lusta harcolni a jogaiért.Ezért sem értem utána mért kell rinyálni...mindent átenged a nőnek, aztán azt híreszteli, hogy az asszony kiforgatta mindenéből.És csodálkozik +sértettnek érzi magát.Fuck Logic.
2017. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Elváltam. A ház fele-fele arányban a miénk, a gyerektartás meghatározása óta kiment külföldre, amit fizet az kevesebb, mint 5%-a a fizetésének és ezt is megerőltetőnek találja. Megtakarítása most sincs. Egyedül nevelem a gyereket és hiába vagyok csinos nő, nem igazán találok olyan férfit aki a gyereket is el tudná fogadni és kölcsönös vonzalom is van.


Hát, ezért nem érte meg. De amikor összeházasodtunk, akkor komolyan gondoltuk. Sosem gondoltunk volna, hogy egy napon nem leszünk együtt. Amúgy nem bántam meg. Voltak nagyon jó éveink a sok szomorú év előtt.

2017. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

"és nők kapnak meg utána mindent"


Basszus, elobb is szolhattal volna! Mi meg csak a kozosen szerzett dolgokat feleztuk.

2017. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!