Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vesz észre a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz észre a lány?

Figyelt kérdés

Probálok divatosan öltözni, divatos a hajam is adok magamra parfümöt dezodort használok. Szóval már nem tudok min változtatni. Tegnap diszkóba szerintem észte se vett az a lány , aki tetszik , de úgy más lányok se.. miert van ez?

Talan azert mert csak 170 cm vagyok?


16/f


2017. okt. 8. 16:07
 1/5 manó1235 válasza:
Nem olyan rossz már a 170es magasság. Miért nem mész oda hozzá? Ja és kedvességgel lehet bevágódni, nem nyomulni kell csak alap dolgokról beszélgetni vele, megdicsérni a haját stb. Ha észre vesz mi van? Bámuljátok egymást, hát menj oda és indítsd el a folyamatot. :D
2017. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De azt veszem eszre hogy ram se nez, ahogy mas lany se.

Ha engem nez valaki,bamul akkor azt annak veszem hogy bejovok neki , na akkor oda szoktam menni , de az ritka.

Amugy errol a lanyrol mar lemondtam.

Inkabb mas lanyok fele nyitnek, csak nagyon nehez.

2017. okt. 8. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit vicces belegondolni, hogy sokan abban a hitben élnek, hogy minden a külsőn múlik, pedig egyáltalán nem így van. Nem azt mondom, az igényesség is fontos, de a kisugárzás az, ami igazán megfogja az embert. Ha nincs egy olyan személyiséged, illetve beszélőkéd, amivel kitűnhetsz a tömegből, akkor bármit tehetsz, nem fognak észrevenni, csak a nagyon felszínes lányok. Ezen kell még dolgoznod, és nem az öltözködéseden.
2017. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jah akkor kb. sose lesz barátnőm mert kb semmi kisugarzasom.. nagyon nehezen nyitok uj lanyoknal.

Ezzel mit tudok kezdeni?

2017. okt. 8. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Talan neked kene kezdemenyezni😒
2017. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!