Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit csinaljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
18 eves fiu vagyok, es ugy erzem, hogy szeretnek talalni egy baratnot. De elegge zarkozott vagyok, nem is jarok bulizni, nem is nezek ki annyira jol. Egyaltalan nem tudom, hogy mit csinaljak. Csak azt, hogy szeretnek valakit, aki szeret, es akit szerethetek.
2017. okt. 6. 21:30
 1/2 anonim válasza:
Biztos vagyok benne hogy fogsz találni egy barátnőt,de ehhez muszáj valamennyire kimozdulnod.Az hogy nem azért szeretnél barátnőt,mert hogy pl.a többi barátodnak már mind van valakije-ez már egy becsülendő dolog.az hogy szerethess valakit és ő is szeressen teged ahhoz muszáj nyilnod szerintem,ilyen tanácsot nem tudok adni,mert nem írtál túl sok mindent magadról,de ha akarsz még ilyen "csodás"tippeket tölem akkor nyugodtan írj privátbankár.Remélem tudtam segíteni😃
2017. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy kis életmód váltás kell barátom, elmész bótba azt veszel ruhákat, elmész fodrászhoz, mer kell új hajstílus mondjuk. Meg elmész egy párszor haverokkal bulizni. Menj el minden iskolai/városi/falusi szintű rendezvényre, odamész csajokhoz, vagy ha jól nézel ki akkor még ők mennek oda hozzád stb. A lényeg ha nem jön össze semmi (ismerkedés se) akkor vagy nem akarsz eléggé csajt, vagy pōcs az ismerkedéshez (ez nem valószínű mert mindenki tud és akar is ismerkedni). Szal a lényeg, hagyd el ezt a zárkózott szutyokságot és legyél a barátaiddal, mert nekik vannak lány ismerőseik, akiknek is van lány ismerőseik, stb stb.
2017. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!