Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megbolondultam? Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondultam? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lassan 17 éves leszek és még nem volt fiúm, nem csókolóztam, semmi.. Annyira elegem van ebből, társra van szükségem, ee olyan régóta várok már valakire. Minden nap sírhatnékom van, öregnek érzem magam és úgy érzem ezeken a dolgokon túl kellett volna már esnem.. Mit csináljak, hogy ez az érzés elmúljon? Rohadtul elegem van mindenből.. 16/L

2017. szept. 15. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonló a helyzet csak én fiú vagyok,van ez így,ne görcsölj rá,majd csak jön egyszer a szerelem ha nem keresed :)
2017. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bit123bit ***** válasza:
Ugyan ez van velem is, csak én fiú vagyok lassan 19 éves, és én ez miatt rengeteg kudarcot éltem át.. Majd lesz társad, de ne aggódj azon hogy most nincs, mert csak egy szenvedés lesz így az életed, tapasztalatból mondom.. Tudom nem könnyű ezen nem aggódni, de azért próbálj nem aggódni ezen..
2017. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lia?
2017. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Átlagos vagy, ne aggódj. De 2 szer gondold meg kivel akarod az első alkalmat, meghatározza az elkövetkezendő kapcsolataidat is. De amúgy, nyugodtan várhatsz még, utána már csak bonyolódik minden. Ha vársz, komolyodsz mellé, nagyobb valószínűsége lesz annak, hogy olyannal jössz össze, akivel hosszú hosszú kapcsolatod lesz. Ha sürgeted és fejest ugrasz, nem ismered fel, hogy csak megdugni akar, és könnyen, hamar csalódás jön, utána pedig nem fogsz bízni.
2017. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Általában a lányok választanak maguknak társat nem a fiúk. Hiába az az érzése a fiúnak hogy ő volt a hódító. Én azt tanácsolom hogy élvezed ki hogy még ilyen fiatal vagy. Érezd magad szépnek és értékesnek. És ez majd oda vonza a fiúkat is. S majd dönts okosan :)


Akkor működik igazán jól egy kapcsolat ha én is, és ő is oké. Ha valamelykikünk nem oké akkor az olyan lesz hogy szívjátok egymásról a szeretetet. Kétségbe esésed arra utal, hogy valami nem oké...

Mondom szeresd magad, szeresd a szépséged, légy nőies a saját szemedben és minden vagány lesz.


Ha valamivel megbántottalak, vagy rosszat szóltam, ne haragudj.

2017. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerinted mi miatt nem volt még semmi?
2017. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha nagyon nincs senki a környezetedbe akkor menj fel a tinderre, ott biztos találsz valakit majd. Amugy semmiröl sem vagy lekésve ne aggodj. Én 23 évesen járpk elöször valakivel...
2017. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod.
2017. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!