Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megbolondultam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbolondultam vagy csak túlságosan szeretet hiányom van? 17/L

Figyelt kérdés
Róllam az kell tudni hogy mèg nem volt barátom , ès mostanában valamiért nagyon vágyok a szerelemre , olyannyira , hogy elkèpzelek szituációkat, mi lenne ha..., van egy nagy mackóm ès azt ölelgetem, puszilgatom , csókolózok vele :D,mintha a barátom lenne,ès hasonló szituációk ..

2016. szept. 21. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vágysz a szerelemre, de ez a nagy vágy...

Ha találsz szerelmet akkor lehet h megunod majd egy randi után mert nem úgy történeik ahogy te akarod.

2016. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Beteg...
2016. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nagyon cuki lehetsz ilyenkor😊

17F

2016. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én a párnámmal csinálom ezt este, hogy a barátnőm és átölelem :D 22F utoljára egy fél éve aludtam együtt valakivel és az együttalvás hiányzik nagyon :D
2016. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
hmmm cicás singli lány nagyon ariiiiiiiiiiiiikah. Szeretet hiány egy kis lököttség és igen amit leírtál. Te is valószinüleg látod a világban a párokat és a ,,boldog" embereket és összekötöd a kettőt. És te is ilyen boldog akarsz lenni és leszűröd hogy ehhez kell valaki. És tényleg egy kapcsolat nagyon mámoríto és szép tud lenni. Megadja az embernek azt az érzést hogy érdemes élni és minden jó és szép. Hogy valaki feltétel nélkül szereti minden formában és támogatja. Nekem is volt cilám de sajnos már eltávozott szegény fehér kis szörmokom :( És hogy tervezed hogy a közel jövvőben beszerzel egy barátot vagy még vársz míg jön valami? Vagy hogy tervezed?
2016. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mintha csak engem írtál volna le.:D Na jó, azért nem teljesen, mert nálam nincs ez a macis szituáció. Ez tenyleg egy kicsit beteg, de ha egyszerűen ennyire szeretet hiányos vagy.. :D

17/L

2016. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hogy az 5. válaszoló kèrdèsère válaszoljak, ha majd lesz egy srác akivel szimpatikusak vagyunk egymásnak,nyilván össze jövök vele , szerintem ezt igazából nem lehet tervezni,ahogy jön... de jöhetne már :D, ja ès köszönöm az eddigi válaszokat :))
2016. szept. 21. 22:24
 8/12 anonim ***** válasza:

Mind a kettő egyszerre félre ne értsd, nem normális amit csinálsz a maciddal (szegény :/ )

Akinek van azok szokták használni a fantáziájukat pláne ha az egy 17 éves lány aki már omlik a szerelem után

Pl.: Volt már velem is olyan hogy elképzeltem milyen lenne ha lenne egy húgom, elképzeltem az arcát a hangját a viselkedését és mindenféle szituációkat


F/17

2016. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Erős szeretethiányod van :) Énis sokszor megölelem (főleg a frissen mosott finom öblítő illatú) párnámat :D ...

Picit úgy képzelem el, mintha a frissen letusolt barátnőm lenne az. Háát fura h így érzek dee ez van.

Nem vagy ezzel egyedül :D

24/F :)

2016. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hany privit kaptal?
2016. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!