Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért érzem magam így? Megbolo...

Miért érzem magam így? Megbolondultam?

Figyelt kérdés

Szóval két hónap alatt felszedtem 6 kgt.. napi egyszer eszek, mert a stressztől nem tudok. Akkor hogy hízhattam??

Másik pedig ugye, hogy ebből kifolyólag néha annyira szégyenlem magamat, hogy akármilyen jó idő is van már szégyenlem levenni magamról a kabátot... van, hogy viszont elfogadom, hogy ez van, sportolok, teszek érte, hogy minél hamarabb újra visszáfogyjak,más is szokta azt érezni, hogy mennyire undorító és szégyellni magát, hogy ugyan mit mondhatnak róla?

166cm vagyok, 62kg és 23 éves.

Ezelőtt vékony voltam, akkor is zavart, de most.. legszivesebben nem is mennék közösségbe, míg vissza nem fogyok, de látom ugyanakkor, hogy a nálam vastagabbak pedig teljesen jól érzik magukat.. ilyenkor elgondolkozom.. vajon az én h'lyeségem, vagy van ezzel így más is?


2017. márc. 31. 14:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Úgy érzem köze lehet ehhez annak a férfinak, akinek sohasem leszek elég jó, akármilyen vagyok, és hogy anyukám is folyton bántott, sem kövéren, sem soványan nem voltam jó, sosem néztem ki úgy, hogy ne szóljon be, hogy milyen rosszul nézek ki, változzak... ha sovány voltam az volt a baj, ha nem, akkor az.. félekk spha nem leszel igazán jó senkinek.. hisz a saját gyerekét egy anya szépnek látja, akármilyen.. :(
2017. márc. 31. 14:47
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a problémádat, az én testsúlyom is nagyban függ a lelkiállapotomtól. Jól gondolod, hogy ezt fizikai síkon nem nagyon lehet megoldani: kezdj el önismerettel foglalkozni, pszichológus, kineziológus, önismereti csoportok, hipnózis, stb. Ezek közül sem mindegyik jó mindenkinek, neked kell rájönnöd, mi segít.

Amúgy a magasságodhoz nem sok a 62 kg, szerintem a soványból átlagos testalkatú lettél. Felnőttesebb. Ennyi. Azokkal meg nem kell foglalkozni, akiknek nem tetszel. Beleértve anyukádat is, ő is csak a fiatalságodat irigyli. Ez róla állít ki bizonyítványt.

2017. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!