Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és hol ismerkedhetnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol ismerkedhetnék lányokkal?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Nem járok bulizni, meg kicsit zárkózott vagyok. Egyetemre járok. Arra gondoltam, hogy az utcán/boltban/plázában kellene megpróbálnom, de nem nem tudom azt sem, hogy mit mondhatnék ott.


Ha számít, akkor hosszú kapcsolatot szeretnék "találni".


2017. okt. 1. 21:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lány is lehet csúnya... Egyébként inkább az olyanokat szúrom ki, akik csendesebbek, nekik meg sok, ha próbálok közeledni.


Elvagyunk itt kommentekben amúgy :D Azért ne csak belőlem indulj ki.

2017. okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Üdv! Én is egy csónakban evezek, a kérdezővel..."F" +18 feletti. :) Én már ott tartok, hogy mindegy, csak valaki legyen az életem része :) :/ lehetőleg szép,de arra esély nincs... a szép lányok sosem szabadok. :( :p
2017. okt. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Probald meg Szlovakiat ott baratsagosabbak a lanyok es a szlovakok megbaratsagosabbak. Itthon en is mindig csak kosarat kapok pedig 100X is mar megprobaltam.
2017. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Néhány barátoddal menj el ismerkedni este felé, valami bárba üljetek be. A barátaid társaságában mégis csak jobban fel tudsz oldódni és ők is bíztatnak. Ha magabiztos vagy akkor minden rendben lesz :D
2017. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nem megy, ki se mozdulok :S sajnos ezzel nehezen tudnék mit kezdeni..., és külföld szóba se jöhet... nincs normális élet körülményem, nem tehetem meg.
2017. okt. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!