Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és hol ismerkedhetnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol ismerkedhetnék lányokkal?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Nem járok bulizni, meg kicsit zárkózott vagyok. Egyetemre járok. Arra gondoltam, hogy az utcán/boltban/plázában kellene megpróbálnom, de nem nem tudom azt sem, hogy mit mondhatnék ott.


Ha számít, akkor hosszú kapcsolatot szeretnék "találni".


2017. okt. 1. 21:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hol laksz?
2017. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy hogy neten vagy személyesen ismerkedsz főleg 18 évesen. Mert élőben is akárki megjátszhatja magát.

Amugy én láby vagyok és már mentem oda fiúkhoz. Kicsit rossz szöveggel de mindegyikkel jól eltudtam beszélfetni. Nem kell tervezgetni csak odamész és azt mondod ami jön

17l

2017. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2017. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1: Jelenleg Budapesten tanulok.


#2: Nekem sajnos nem megy olyan könnyen :/

2017. okt. 1. 22:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem járok szórakozóhelyre én sem, de boltban/utcán simán le lehet szólítani. Ha a lány csak egyedül lézeng (mint én is szoktam) akkor bármivel odamehetsz. Egy sziával még senki nem lőtt mellé, aztán úgyis rögtön látod, szimpi vagy-e neki. Helyszíntől függően mindig lesz aktuális közös téma, nincs forgatókönyv. Ha tetszel neki, nem csak neked kell majd kérdezgetni :) Az pedig nem baj, ha zárkózottabb vagy, én például nem is szeretem, ha menőzni akarnak előttem.
2017. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi!


De elképzelni nem tudom, hogy mit mondanék ott egy lánynak. Talán köszönni tudnék, de más nem jutna eszembe. Főleg, hogy most sem jut eszembe semmi. Nagyon béna vagyok :D

2017. okt. 1. 22:31
 7/15 anonim ***** válasza:
Jobb az is, mintha rögtön felvágni akarnál. A lány látja, hogy már odamenni is bátorság kellett és remélhetőleg értékeli. Mivel valami megtetszett benne, gondolom bókolni csak tudnál. Az mindenkinek jól esik. Utána pedig kérdezz, tényleg ami jön.
2017. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Akkor is félek, hogy elszúrom :D


Honnan tudom majd, hogy szimpi vagyok neki?

2017. okt. 1. 23:03
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne már, hogy még egy lánynak sem tetszettél! :D Odafurdul mosolyogva, a szemedbe is néz, és legfőképp nem koptat le rögtön valami kamu indokkal.


Én is mindig félek, hogy beégek a fiúknál (na az nem is alaptalan), de mégis próbálkozom, ha úgy adja a helyzet. Rendesnek tűnsz, aki nem rohanja le a lányokat. Nagyon nem tudod elszúrni.

2017. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Talán még általánosban valakinek, de azóta nem emlékszem ilyenre.


Hogy tudsz beégni lányként? Szerintem a legtöbb fiú örülne, ha egy lány akarna vele megismerkedni :D


Az igaz, hogy nem rohanom le a lányokat, mert nem is nagyon tudnám hogy.

2017. okt. 1. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!