Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetnék Budapesten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék Budapesten roma (cigány) lányokkal?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
A normális fajtával vagy a 5 gyerek+segéj?
2017. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha a normalissal, az engem is erdekelne.
2017. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Nyócker
2017. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Az a gond hogy nem kell nagyon keresni őket, mindenhól ott vannak már.
2017. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha normálisat keresel, akkor nem a "kifejezett helyeken" kell kutakodni, hanem normális helyeken.

Ha nem szükséges a normalitás akkor, 8. kerület, esetleg Pécel (BKK jár oda, közvetlen Pest mellett van). Aluljárók, sikátorok, lepukkant "családi házas környékek".

2017. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Am félcigó közt vannak olyan kedvesek és szépek hogy :o, csak hát nem kellek neki, pedig csak egy rocker fiu vagyok :c
2017. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Xd
2017. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Amelyik házból azt hallod,hogy egy idősebb férfi ezt mondja "Én vegyem el a szüzességed" Na,ott biztos van cigány lány
2017. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Van normális is, menj boltba, ott keress egy olyan eladót, persze ne a gyakszist aki a maciprogram miatt van ott, hanem aki melózik rendesen:D, azok normálisak szoktak lenni, negalábbis én először eladóként végeztem és ott voltak elkurvult fehérek és normális fél és teljes cigányok:D
2017. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell minden cigányt egy kalap alá venni! Vannak normális cigányok is, de vannak trógerek is (de a tróger környezetben is rengeteg magyar is van). Szerintem próbálkozzál meg társkeresővel, vagy menjél el az akácfa utcai Pesti Izé nevezetű pubba, ott szinte mindenki cigány, de ők normálisak is. Az én iskolámban, ahová járok nagyon sok cigány jár (budapesti iskola), de nagy meglepetésemre, normálisak, nem kötözködnek, kedves, szép cigánylányok járnak ide.
2017. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!