Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy viszonyultok a valamivel testesebb lányokhoz?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt párkapcsolatom és aggaszt, hogy a testalkatom miatt lehet ez. Nem vagyok kórosan elhízott, hanem csak molett. Próbáltam lefogyni, de sajnos a génjeim miatt ez nem nagyon sikerült. 15/L

2017. szept. 30. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek.
2017. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Stark2000 ***** válasza:
Nekem szvsz annyira nem jönnek be, kicsit sokallom már.
2017. szept. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz, akkor ajánlom a LifeTiltet (1400kcal diéta - ha beírod gugliba kidobja), én azzal dobtam le sokat úgy, hogy nem volt időm edzeni. Amúgy meg semmi gond nincs azzal, ha egy kicsit teltebb vagy, csak azért ne kórosan. :) Remélem segítettem.
2017. okt. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ízlések és pofonok. kinek ez jön be, kinek az. akkor is találsz majd párt, ha (bármilyen szempontból) nem vagy tökéletes. eleve nincs is olyan, hogy tökéletes. mindenkinek más a tökéletes. aki igazán szeret, az különben sem ezt nézi, hanem a személyiséged és a belső értékeidet. persze ez nem biztos, hogy vígasztal akkor, ha te épp belezúgsz valakibe és neki pont ezért nem jössz esetleg be.


a legfontosabb, hogy te elfogadd saját magadat és jól érezd magad a bőrödben, boldogan éld az életed. ha így van és ezt látják, érzik rajtad, akkor mások is elfogadnak így. ha viszont stresszelsz a külsőd miatt, az másokban is rossz érzést kelt. ha nem tudod elfogadni magad, akkor másoknak is nehezebben fog menni és te a kételyeidet fogod ebbe belelátni.

2017. okt. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

az viszont túlságosan általános önfelmentés, hogy "Próbáltam lefogyni, de sajnos a génjeim miatt ez nem nagyon sikerült." valószínűbb, hogy nem jól próbáltad, nem a megfelelő módszert választottad, vagy csak nem voltál elég kitartó. ha problémának érzed a súlyod és a testalkatod (márpedig, ha kérdezel róla, akkor annak érzed), akkor keress olyan módszert, amivel mégis csak tudsz fogyni, de nem esik nehezedre. ne kezdj koplalni, diétázni, semmi extrémet. kezdj kis lépésekben. egy kicsit vegyél vissza az étrendedből, egy kicsivel táplálkozz egészségesebben és kevesebbet. egy kicsivel mozogj többet. nem kell elsőre hegyeket megmozgatni, mert csak elmegy tőle a kedved és még kudarcként is éled meg, hogy nem megy. kezdj kis lépésekben és apró lépésekkel növeld a terhelést, hogy egy idő után már fel se tűnjön, hogy megnőtt a teher. nem kell naponta körbefutni az egész várost. elég, ha csak lefutsz a sarokig suliba menet. kihagyod a liftezést és inkább gyalog mész helyette.

kezdj el valami nagyon könnyen kivitelezhető, de rendszeresen ismételhető mozgásformával. napi 10 felülés reggel, felkelés után. napi 10 fekvőtámasz lefekvés előtt. csináld meg minden nap. váljon szokássá. aztán növeld egy kicsit a mennyiséget, vonj be egy újabb mozgásformát, tedd azt is szokássá.


ha pici a teher, könnyebben veszed és kevésbé kezdesz kifogásokat, mentségeket keresni helyette. nem kell, hogy kedved legyen hozzá, csak csináld. keress valami olyan mozgásformát, amit élvezni is tudsz, legyen az kirándulás, séta, biciklizés, futás, úszás, tánc, ping-pong, vagy bármi más, csak csináld. lehetőleg minél többet. aktivitást és cselekvést, megoldást keress, ne kifogásokat!

2017. okt. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

15 éves vagy, felejtsd el a géneket. Nekem borzasztó testalkatom volt, nagy has, lógó mellek (fiú vagyok), és vékony végtagok.


Megműttettem a mellem, találtam egy olyan mozgásformát amit imádok csinálni (konditermi súlyzós edzés), és összeállítottam egy olyan diétát, ami egészséges kajákból áll (és mellesleg marha finom). Megvannak a praktikák, hogy hogy lehet tartani a diétád, hogy "ne csábulj el".


Nem könnyű lefogyni de azok az akadályok azért vannak ott, hogy a gyengéket kiszűrje, és ne legyen mindenkinek jó teste. Ne hagyd, hogy kiszűrjön ez a szita!


Mellesleg amint mondtam 15 éves vagy, nem 1 nem 2 olyan csajt ismerek aki 15 évesen duci volt, most meg cérnavékony (20 éves) (változott a hormonháztartása, magasságra megnőtt, elkezdett mozogni).


Most fogyj le, amíg "könnyű", fiatal vagy.


Egyébként van akinek jól áll, ha olyan az alkatod soha nem leszel cérnavékony, de viszont mozgással, és táplálkozással ki tudod hozni magadból a legtöbbet, és az fog neked jól állni! Nekem volt egy kicsit ducibb barátnőm, rettentően zavarta, mindig sírt, hogy kövér de mozogni (már elnézést) b*szott elmenni.


Ha van rajtad egy pici husi az nem gáz, viszont ne folyj le a székről. Egri Dorottya engem pl kikészít annyira szexi, és ő nem vékony. Ami nagyon taszító, az az úszógumi, a lógó has, és a lógó zsír a derékon. Vastag comb, fenék, mell nem zavar.


Sok sikert!

20F

2017. okt. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. okt. 1. 11:29
 8/14 anonim ***** válasza:
A te korodban én is molett voltam és azért fogytam le, hogy tetszek az akkori kiszemeltemnek. Akkoriban nem tetszettem neki. :D 21 éves koromra alig van rajtam felesleg, és érdekes módon már tetszem neki. (én már nem szeretném őt, elmúlt a varázs) Én azt mondom, hogy aki tényleg szeret, az a súlyoddal is szeretni fog. Inkább magad miatt fogyj le, ne más miatt. :) Változtass az életmódodon, a génjeidre pedig ne fogd. :) Vágj bele, én nem bántam meg!
2017. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek elég testes lányt, és elég jól megvannak a barátjával. 25 éves mind a kettő.
2017. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*ja és a barátja nem testes
2017. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!