Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy viszonyultok a hasas pasasokhoz?

Figyelt kérdés
Olyan szinten hasas, hogy nem vékony, nem is kövér, hanem egy kényelmes kis párna a hason. Egy lány miatt fogytam kb 5 kg-t és már a zsír izom lett (kb). Ez a testalkat nektek bejövős lenne? A magasságom pedig átlagos.

2017. jún. 17. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
A lányok nem a testet nézik, persze lehet némi előny ha van izmod, de nem csak az számít :D Van egy vastag ismerősöm, széltében is vastag teremtés, kétszer szélesebb mint én és elől is husisabb és van rajta felesleg, mégis volt és jelenleg is van barátnője.
2017. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, mondjuk ő neki az arca szerintem helyes, de akkor sem az számít :D
2017. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Imádom a kis pocit ;)
2017. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, nagyon kedvesek vagytok ;)
2017. jún. 17. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Zsírból tudtommal nem lesz soha se izom :D
2017. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös ezt úgy értve mondom, hogy zsír le és torna árán izom fel :D
2017. jún. 17. 20:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó a pocak is,nem fontos a kockás has,nekem nem is tetszik! :)
2017. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két pasin kifejezetten jobban mutat a pocak, mint a kocka has. Legalábbis én ismerek ilyen srácokat.
2017. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

fura hogy mit írnak itt a lányok, közben meg máshogy goöndolják :D

én nagyobb darab vagyok, voltasm már 100 felett, akkor mondták hogy ejj hogy nézel ki, fogyni kéne xD most olyan 91 vagyok, most mondják, és akik mondták is, rokonok voltak, hogy most jobban nézek ki xd bár én változást nem igazán érzek :D

lehet nem 40 kiló vagyok vasággyal együtt, de nem is érzem azt, hogy annak kéne lennem, örülök hogy nagyobb darab vagyok, nem maraton futásra termettem :D de ha arréb kell tenni egy zsák kukoricát vagy bármi, azt simán :D hát azért kíváncsi lennék hol vannak ezek a lányok akik úgy gondolják hogy nem a 40 kilós srác a "favorit" ....

2017. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizony utolsó jól mondod (írod) hogy akkor is a csajok többségüknek a 185 190cm,50,60,70 kg oldalthajúak jönnek be :D pedig én ammondó vagyok hogy egy férfi legyen inkább nagy darab.. (sok mai fiatal szinte egyforma magasság és ugyun az a haj meg az öltözködés ...19f
2017. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!