Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan viszonyultok a Sándor névhez? :D

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Mint valami öreg alkesz neve lenne, Sanyi bácsi, vagy a másik lehetőség egy kopasz alacsony kigyúrt paneházi suttyó neve, ez a kérdés egy fas*ság, kezdjük ott hogy te az igazi neveddel akrsz csajoznni? Ikszdé, te nagyon gáz vagy, hamis névvel kell mindig felszedni valakit és még aznap meghúzni majd lelépni és úgy nem tud rádtalálni.
2017. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

2 dolog jut róla eszembe:

Sanyi, a döglött ló

Sanyi, a macska

2017. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :(
2017. jan. 31. 17:01
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom ki ez az 50%-os de már nagyon idegesít a beszólogatása mindenkinek.😠

A Sándor név. Engem nem zavar. Sok ismerősöm van ezzel a névvel. Viszont ,ha egyszer fiam lesz nem Sanyi lesz. Ez is biztos.

2017. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Ne kenődj el! Szerintem nincs gond a névvel. Azt nem mi választjuk magunknak,csak mi viseljük.😐

Fel a fejjel!💪💪

2017. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Sanyiiiiiiiiiiiiiiii :D

Én az istvánnal is így vagyok, pedig 3 István van a családban. PESTA, GYERE IDE!


Amúgy, nekem semmi bajom nincs az ilyen nevekkel. Az olyanoktól, mint az Álmos, Béla (Béna), Mátyás (Fitymatyi), Ronáldó (Pulykarólád), Rajmundó (cigány), Róbert (ropi). Szóval érted.. Ezektől például hülyét kapok. :D


UI.: De szép macska vagy Sanyi...

2017. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam! :D Mármint hogy nem Sanyi lesz.
2017. jan. 31. 17:05
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, csak engem amúgy Sacinak szólítanak apám meg nagyapám után és az meg lányos. Amúgy semmi bajom sincs a nevemmel csak attól tartok hogy nem valami vonzó.
2017. jan. 31. 17:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a neved alapján fognak megítélni
2017. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki tetszik meg minden, akkor nem fogok belőle kiábrándulni csupán a nevétől. :D
2017. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!