Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan viszonyultok a Sándor névhez? :D

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Sanyi a bagoly.
2017. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Haha Sanyi a macska..de jo is az xD


Amugy en egyetlen Sanyit ismerek, aki korombeli (22), es o mar 6 eves koraban is nagyon helyes volt, azota csak meg jokepubb lett. Ugyhogy nekem emiatt a konnotacio miatt nagyon is vonzo nev a Sandor es siman neveznem el igy a gyerekemet :P raadasul az eredeti Alexander/Alexandros is tetszenek hangzasra.

2017. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
En nagyon utalom.. Az ilyen nevektol a hideg kiráz.. 😂
2017. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik. Szép magyar név.


Nem a becézését kell csak nézni, hanem a felnőtt nevet. És hogy kik viselték előtte.


Petőfi untig elég druszának.

2017. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Szép név, olyan energikus, harsány, határozott, férfias név. Viszont a Nándor jobban tetszik :) De amúgy azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy valaki a neved miatt fog beléd esni? :D Vagy ezt szeretnéd felvenni második keresztnévnek, mert esetleg az eredetit szégyelled, és akkor inkább szólítsanak így?:) Ne legyenek már légyszi a neved miatt önértékelési problémáid, annyira azért nem feltétlenül kell azonosulni a neveddel, hogyha a neved "rossz", akkor te is rossz vagy. Hát milyen gondolkodás mán ez?:D Nem a név teszi az embert, habár a számmisztikához van némi köze, de alapvetően nem ez határozza meg egy ember személyiségét. Például Dóra névvel ismerek vad, laza, fiús csajszit, kis szégyellős csajszit, meg nagyon beszédes-pletykálgatós verziójú Dórát is.
2017. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! :)
2017. febr. 2. 19:57
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem az jut róla eszembe hogy "Sanyiiii gyere megyünk a Tescoba " de ez csak azért van mert túl sokat olvasok.
2017. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!