Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ilyenkor mit éreztek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chessbase kérdése:

Lányok ilyenkor mit éreztek?

Figyelt kérdés

A napokban bejelöltem egy számomra szimpatikus lányt akivel látásból ismerjük egymást. Igen, tisztában vagyok azzal hogy nem ez az egyik legjobb mód a kezdeményezésre de elég ritkán látom ahhoz hogy ezt tegyem, lehet heteket kellene várnom hogy összejöjjön hogy élőben próbáljam meg. De alapvetően nem ez a lényeg. Bejelöltem szinte azonnal vissza is jelölt. Gondoltam ráírok meg is nézte majd nem válaszolt. Egyszerűen azt nem értem hogy ha nem szeretne semmit miért nem tud 3 szót se írni? Ennyire nehezére esne vagy wut? Nem az a gondom h nem fog összejönni mert nem érdekel majd lesz más, csak az, hogy válaszra se méltatja egy másik embert. Szóval lányok ti szoktatok ilyet csinálni vagy ilyenkor mi játszódik le bennetek? Engem ez most jelentősen foglalkoztat :D


19/F



2017. szept. 30. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig visszaírok, tudom, hogy milyen idegesítő és elszomorító, mikor nem ír vissza valaki, pedig látta.
2017. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit írtál rá? Ha csak annyit, hogy szia, abból nem evszi le, hogy kezdeményezel valamit, lehet hirtelen nem is tudta, hogy honnan ismer :)
2017. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Hali

Lenne kedved dumálni? :)" Ez ment sima sablon nem hinném hogy ezzel lenne a probléma.

2017. szept. 30. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:

A képlet egyszerűbb mint gondolnad.

Látásból ismeritek egymást ezért nem akart bunkó lenni,hogy nem jelol vissza, de azert nem akar veled kulonosebben megismerkedni.

Hagyd békén,ha nem akarsz hulyet csinalni magadbol. :)

2017. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nagyon idegesít és/vagy lesz4rom azt a bizonyos embert akkor igen.. néha.. De lehet éppen volt valami, nem volt olyan állapotban hogy visszaírjon stb... mondjuk akkor én utólag írtam volna :/
2017. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!