Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezhetek én is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetek én is tartos kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Minden barátnőmnek van pasija, nagyon boldogok meg minden, aminek én amúgy nagyon örülök.De! Már volt két barátom is, de velük szakítottunk,mert nem vettém komolyan a dolgot. Pl nem akartak talalkozni mert betegek, de este meg eltudtak menni beb***ni a haverokkal. Szerintem nem vagyok csunya eht tobben is mondtak mar. Xd. Alapvetoen egy nevetgelos vidam es nagyon sportos lany vagyok.De valahogy engem megsem akar senki. Mit tegyek hogy egy kicsit felfigyeljenek ram a fiuk, esetleg kapcsolatba lepjenek velem?

Koszonom a valaszokat!



2017. szept. 29. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg azt a srácot, aki majd hosszabb kapcsolatban akar veled maradni. A leírtak alapján semmi baj nincs veled, szerintem csak szimplán nem ők voltak a megfelelőek egy ilyen kapcsolatra.

Egy új frizura, vagy ruha már elég lehet ahhoz, hogy valaki felfigyeljen rád. Olyan ruhák pl. amik az alakodat emelik ki (sportolsz, szóval gondolom az alakoddal sincs gond :) ) de semmiképpen se gondolok arra hogy mindenedet tedd ki és szerintem ezt te is tudod ;)

2017. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A tartós tej mellet keresd a boltba.
2017. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát úgy biztos nem, ha alkeszok között keresgélsz, meg abból indulsz ki, hogy a barátnőidnek van-e pasija.


A sportolók között keresgélj, ha nagyon sportos vagy, legyél sokkal türelmesebb (hány éves vagy, 14?), és ne "pasit", hanem férjnek valót keress, ha tartós kapcsolatot akarsz.

2017. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!