Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem akarhat kapcsolatot?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarhat kapcsolatot? Mit csinaljak ez ellen?

Figyelt kérdés
Egy suliba jarunk,kezdemenyeztem de annyival lerazott hogy nem szeretne senkit maganak. Mikor kerdeztem miert, nem valaszolt vissza. Megtudtam hogy egy masik osztalytarsam is kezdemenyezett nala,de o se kellett neki. Ugyhogy nem a kulsommel van a baj.. Egyik haver nojetol megkerdeztem hogy volt e mar valaha valakije, az meg azt mondta csak egy valakirol tud regebbrol,4 eve, azota senki
2017. jún. 15. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet csak nem akar iskolatárssal kezdeni, mert ha nem jön össze, sz.r minden nap látni a másikat. vagy csak tetszik neki vki, és abban reménykedik, hogy az össze jöhet.


attól hogy se te, se az oszt.társad nem kellett, még nem biztos, hogy "nem a kulsoddel van baj". tudod, kinek a pap, kinek a paplan... :) (nem bántásnak szántam)

2017. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet, h nincs tul az exén, 4 ev ide vagy oda...lehet h azota is azt a lanyt keresi masokban es esetleg benned nem talalta meg. Ez nem sertes, sot ha ez all a hatterben akkor nem is baj h igy tortent. Amugy tapasztalatbol beszelek, regen tetszett egy srac aki szinten tobb lanyt lepattintott kulsotol fuggetlenul, utolag kiderult h eleg serult lelkileg. Szoval nem feltetlen a te hibad, azert sok sikert.
2017. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!