Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonz az ami a legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonz az ami a legtöbb lányt taszítja?

Figyelt kérdés
Valamiért vonz az,hogyha a páromnak nem volt előttem még senkije.Szeretem ha egy fiú tapasztalatlan és velem tapasztal meg mindent elsőnek.A legtöbb lány azt szereti,hogyha egy fiú tapasztaltabb de én valamiért azt szeretem,hogyha velem tapasztal meg dolgokat és mással nem csinálta még.Nem szeretem ha egy fiúnak volt előttem barátnője én olyan srácokra bukom akiknek még soha senkijük nem volt.Ez normális érzés?Persze bele tudok olyanba is szeretni akinek volt előttem már párkapcsolata ha megfog valamivel de jobban vonz ha még nem volt együtt senkivel minden térten.
2017. szept. 26. 16:33
 1/9 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Nem probléma és ez remek.
2017. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, azt szeretnéd, hogy aki neked az első, annak te is az első legyél. Ez szerintem abszolút érthető.
2017. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez természetes, és nálam ez pozitív. Örülnék neki, ahogyan a többi férfi társaim.

20F

2017. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem előző partnerekre féltékenykedni nem egészen normális.
2017. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. :)

L

2017. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem már volt párom de valahogy mégis jobban szeretem ha a partneremnek még nem volt.
2017. szept. 26. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem csak ki használás miatt csinálod, akkor szerintem ez jó.
2017. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam a másikat kihasználni sőt a legtöbb esetben el is felejtem magamat és csak a másik felet nézem.
2017. szept. 26. 16:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a szüzeket, de attól még más szeretheti. Végül is van benne valami, még bontatlan :D
2017. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!