Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem a lányoknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem a lányoknak?

Figyelt kérdés
Igazábol bűn rondanák nem mondanám magam.15 Éves vagyok és 47 kiló 161 cm ami még nem is számít ,,egy kicsit kövérebbnek" szerintem.Normális vagyok,nincs semmibe se gondom.Csak nehezemre esik az érzéseimet kifektetni elöttük.Mármint ezt úgy értem,hogy ha valaki bejön inkább nem mondom el nem tudom miért.A suliban inkább csendes vagyok,viszont normális jellemű.A ruházatom átlagos.Szerintetek mi lehet a probléma?
2017. szept. 23. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mész oda senkihez, illetve nem próbálkozol. Ez lehet a probléma.
2017. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én igazábol szoktam beszélgetni,csak csendes jellemű vagyok.Szeretek ülni és gondolkodni dolgokon.
2017. szept. 23. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem bántásból mondom, de sovány vagy és alacsony. Ez a súly még egy lánynak se sok, fiúként meg pláne. Kezdj el edzeni, szedj magadra egy kis izmot. Hidd el, ez hoz magával egy kis önbizalmat is.

Jól mondja az első, ha nem próbálkozol, nem lesz semmi.

2017. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a tippet. :D
2017. szept. 23. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyèl èd edzèl!!!
2017. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az étvágyam az jó.De csak álltalánosban 2 éve edzedtem akkor voltam azt hiszem 51 kg 154cm magasan.Azóta fogytam 4 kg-t.
2017. szept. 23. 13:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem kell mondani, hogy súlyzós edzést csinálj és egyél mellette rendesen. Ha a sporttal kalóriadeficitben leszel, akkor nem leszel izmos, hanem még fogyni is fogsz.
2017. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom. :)
2017. szept. 23. 13:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyurjál és egyél tömegelj 40kgval a lány nehezebb lesz nálad ;)
2017. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!