Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is magányosan érzi magát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is magányosan érzi magát amiért nincs senkije? 16L

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 20:13
1 2
 1/17 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%

Nagyon. És mikor elkezdek keresni csak megutálom az embereket és napokra leülök depressziózni. Nem kell nekem senki :D


15/F

2017. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, én is. És sokszor attól félek, hogy magányos is maradok örökre...
2017. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló ismerős xD aztán már úgy vagyok vele hogy hozzám szinte sajnos csak szoknya pecérek jönnek átverni elküldöm őket a melegebb éghajlatra aztán megyek a szobámba hogy na jó engem nem fog szeretni senki őszintén xd
2017. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Stark2000 ***** válasza:
Néha előfordul, de a többi válaszolóval ellentétben én nem félek attól, hogy mindig magányos leszek. Tök lutri, mit hoz a jövő. Depresszióba pedig ilyen miatt nem estem még. De nekem pl már kifejezetten nincsen kedvem udvarolni lányoknak. Inkább csak távolról nézem őket - ha meg majd egyszer megfog valaki, lépek.
2017. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

En mar tudom hogy egyedul halok meg, ugyhogy a magány nalam egy mindennapos erzes

18f

2017. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.

17/L

2017. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőböl vagyok, mégis úgy vettem észre, hogy az "igazi" férfiak általában a legmagányosabbak... A korodbéli lányok meg - itt csak általánosítok, mindig vannak kivételek - legtöbbször kizárólag a "rosszfiúkra" hajtanak, a rendeseket meg jó ideig észre sem veszik. Ez azért elég sajnálatos... Tény, hogy szükség van az izgalmakra, de néha nem értem, miért ilyen csőlátású pár ember.. (Itt mindkét nemre gondolok.)
2017. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak kíváncsi vagyok, kérlek írd meg, hogy hány privátot kaptál! :D Nem kell név meg semmi, csak, hogy bezártad az oldalt, elmentél pisilni, aztán mire visszajöttél hány privát fogadott? 😁
2017. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen nagyon, de amikor magányosan keresek gyors valakit és mellettem van csak rosszabb volt eddig.
2017. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen eléggé :( 15/F
2017. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!