Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más vagyok mint a többi lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más vagyok mint a többi lány, ezért nincs még senkim?

Figyelt kérdés

Nem sminkelem magam, nem mutatok többet a kelleténél és nem iszom magam részegre minden nap.

A csinos öltözködés sem jellemző rám, inkább sportosabb ruhákban szoktam járni (farmer, póló). Az egyik szembetűnő hibám, hogy a mosolyom nem szép és sokan szerintem strébernek tartanak, csak mert tanulok.

Nem szoktam senkit bántani, de nálam csúnyábbaknak is van már barátaik. Mindenkivel beszélek és eljárok esténként a barátnőimmel. A barátnőim mindig azt mondják, ha nekem lesz egyszer valaki, akkor azzal tökéletesen meg fogom értetni magam, mert mindig viccelődöm és szeretek számítógépen játszani.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy lassan 18 leszek és egy arcra puszi sem volt az életemben :( Összesen négy jelentkező volt az életemben, aki rám írt, de ők egyik sem tetszett nekem, pedig tényleg nem nagyok az igényeim. Inkább a belső, mint a külső.


2017. szept. 5. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Általában a "nem vagyok olyan, mint a többi lány" típusú lányok azok, akik pont ugyan olyanok, mint az összes többi.

Általában nem a ruha számít egyébként, hanem a kisugárzás meg amit mások felé közvetítesz.

2017. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

"Összesen négy jelentkező volt az életemben, aki rám írt, de ők egyik sem tetszett nekem, pedig tényleg nem nagyok az igényeim."


Vagyis lusta vagy kezdeményezni, vagy hercegnőnek képzeled magad. Ezért vagy egyedül.

2017. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A legrosszabb ***** válasza:
67%
Ja, minden csaj különbnek tartja magát a többinél, közben meg mind egy kaptafáról való.
2017. szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Anyád (apád)vett neked egy drága gépet, és ettől különleges vagy?
2017. szept. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy más. Ugyanolyan tucat vagy, mint a korosztályod. Ha nem jársz olyan helyekre, ahol vannak fiúk is, akkor mit vársz. Gépezés közben nem fog senki rád találni.
2017. szept. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy más, mint a többi lány, amiket leírtál azokban semmi extra nincs. Ezt nem leszólásból írom, én is ilyen vagyok. (Bár én nem "nagy gépigényű", hanem JÓ játékokkal játszok, "természetesen" :D )

Nekem is 18 évesen lett először kapcsolatom (előtte nem volt nekem se puszi, se semmi), normális, boldog párkapcsolatom meg 23 évesen.

Legyél türelmes.

2017. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy más, az osztályomban kb a lányok háromnegyede olyan, mint te.
2017. szept. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!