Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvárások, mit gondoltok róluk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárások, mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok válasza is érdekel. Mik azok az elvárások amikre azt mondjátok, hogy túl sok? És nektek milyen elvárásaitok vannak egy kapcsolatban?

2017. aug. 12. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem hatalmas elvárásaim vannak, azt akarom, hogy a nap minden másodpercében velem legyen a lány. Persze ez lehetetlen.

Ő is elvárhat tőlem olyanokat, amik az együttlétre értendőek, pl. ne menjek el a haverokkal, ne a telefont nyomkodjam, ne tegyek mást, csak vele legyek és vele foglalkozzak. Viszont ha a jellemem akarja megváltoztatni, megmondani mi iránt érdeklődhetek és mi iránt nem, mit nézhetek/mit hallgathatok, az már nálam túl sok.

2017. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az már túl sok ha elvárja hogy őt válasszam a barátaim helyett. (Pl ha találkozni akar de nekem már programom van a legjobb barátnőmmel ne várja el hogy azt lemondom) Hirtelen így csak ennyi jut eszembe. Nekem sajnos néha magasak az elvárásaim. Nem akarok egoistának tűnni, de ha már én jól nézek ki és adok a külsőmre, akkor ő is nézzen ki valahogy, legyen hűséges, engem az nem érdekel ha más lánnyal beszélget, csak ne csaljon meg. Ne legyen azért nagyon-nagyon csóró. Ne értsetek félre, ez nem arról szól hogy legyen gazdag és vegyen meg nekem mindent. Szeretek kimozdulni otthonról moziba, mekibe járni, meg hasonlók és engem feszélyezne ha még csak egy hamburgerre sem telne neki. Gondolom ezt megértitek, de ha nem hát nem. :)
2017. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- Ha egyfolytában vele kell lennem, és már a barátságaim rovására menne


- Ha írunk, es egyszer csak nem írok vissza XY ok miatt, akkor elkezdi hogy hol vagyok, küld 600 üzenetet, aztán legközelebb latom, es meg elvárja, hogy magyarázkodjak


- Ha egy ideje nem találkoztunk/beszéltünk (2-3 napja), es elkezdi, hogy jaj, mar nem szeretem biztos, meg ilyenek. Ne várja már el, hogy 0-24-ben vele foglalkozzam!


Lány vagyok

2017. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem rendkívül magas elvárásaim vannak, legyen velem őszinte, ha együtt vagyunk ne a telefonjár nyomkodja, hanem magunkra figyeljen, ne dohányozzon, ne részegedjen le minden héten. Tudom, ezek óriási elvárások. Amire pedig azt mondom, hogy na ezt már nem, ha azt akarja, hogy adjam fel önmagam. Mit értek ezalatt? Ne akarjon megváltoztatni.
2017. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!