Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti hogy viszonyulnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy viszonyulnátok hozzá, ha barátnőtöknek (vagy akivel épp ismerkedtek) valamilyen mentális betegsége lenne?

Figyelt kérdés

2017. jún. 10. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betegségre gondolsz? Ami most jött elő?
2017. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pl.: bipoláris zavarra, már az ismerkedésnél is megvan. Ez mennyiben hátrány?
2017. jún. 10. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
alapból nem jönnék össze ilyen lánnyal , megvannak rá az okaim, nem akarok hosszútávon szívni és tudok találni más lányt, akkor meg minek pont egy olyannal jöjjek össze?
2017. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Bipoláris zavar nem probléma nálam, bár inkább azért, mert nekem is vannak (durvább) mentális zavaraim.
2017. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár lehet túl nagy védelmi ösztönnel rendelkezek, ha egy nagyon szép, csinos lánynak van valamiféle problémája (legyen az kisebb szellemi visszamaradottság vagy valami nem túl komoly), de attól még kedves és nincs olyan beütése mint egy elmebetegnek, akkor szerintem simán összejönnék vele.

AZ MÁR VISZONT MÁS, hogy ezt a te családod hogy fogadja, meg hogy ez hogyan öröklődik.

Tehát igen, hosszú távon nagyot lehet bukni ezen.

De ha kisebb a probléma, akkor nincs gond.

2017. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Firedoom ***** válasza:
100%
Az elso lanynak aki tenyleg tetszett es akartam is tole valamit annyi mentalis problemaja volt mint egen a csillag, de ennek ellenere beleszerettem.
2017. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél évig voltam egy nimfomán csajjal. Nem birtam az állandó kicsapongásait, szakítottam vele.
2017. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!