Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány? ( többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Mentálisan "defektes" tehát van pár problémája, régen járt pszichodokihoz, de aztán bele unt. Mert úgy érezte semmit se segít.

Visszahúzódó, kissé félénk, de ugyan akkor nagyszájú is tud lenni, de tud cuki is lenni meg aranyos is. Szeret rosszfát tenni a tűzre, minden őrült dologba szivesen benne van, de ugyanakkor udvarias, tisztelet tudó, és illedelmes, valamint magas inteligenciával is rendelkezik.

Megszálottan rajong olyan dolgokért, amiket a normális emberek furának, morbidnak tartanak.

Művészlélek, mert imád rajzolni, írni.

Agresszióját, hirtelen haragját képes elfolytani , ezáltal halál nyugodt tud maradni még a legstresszebb helyzetkben is. Sose volt még kapcsolata, a fiuk kerulik, de persze ő se az a nagy tásaság kedvelő, bulizós fajta, inkább otthon ül, zenéthallgat, youtubozik, olvas. Számtalanszor volt már plátói szerelmes, kedvenc karaktereibe, amit néha kicsit széngyel. Ritkán sétál erdőben, elhegyatott helyeken. Kulseje is rockeres, szereti a fekete cuccokat, bakancsokat stb. Imádja a fekete, morbid humort is. Szereti a horror filmeket, horror sorozatokat. Minél durvább annál jobb ( acélidegzete van, amitől más már szörnyűlködik, attól ő nem. ) Szeret elmélyűlni a képzeletvilágában, gyakran képzeli el hogy ő egy más valaki, mert az életével nincs valami jól megelégedve. Gyakran képzeli magát, a kedvenc sorozataiba , filmjeibe, játékaiba, főszereplőként. Megválogatja az embereket magakörűl, szeret olyan emberekkel találkozni akár neten, akár valóságban is akik hasonlóak hozzá. Néha hol hihetlen nárcisztikus, egoista, hol pedig legszivesebben kicserélné a testét egy szebbre. A külsejének " szépsége " átlagos. Nem is az a bányarém, de nem is az a "fullos, nagycsöcsű, nagyseggű, széparcú, tökéltes lány" akiről legtöbben álmodnak.

Ő alacsony, sovány, fehér, mármár sápadtbőrrel rendelkező lány. Barna "emo"stilusu rovid hajjal es barna nagy szemekkel, amit néha erős fekete sminkkel egészít ki. IMÁDJA a macskákat. Korához képest hol, halál komoly, hol pedig egy gyerekes, őrült fangirl.


Egy ilyen lánynak lesz valaha komoly kapcsolata? Vagy inkább válasszon magának 10 macskát?


A lány 18 éves lesz.



2016. jún. 25. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez egy anonim oldal, lehet írni E/1-ben is. Amúgy igen lehet, csak légy nyitottabb. :)
2016. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Draco Melfoly te vagy az?
2016. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
TÖKÉLETES VAGY !!!! *-*
2016. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Draco Malfoly fehér börű közepes magasság :D


[link]


és vékony

2016. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Valamennyire nyitott vagyok, mert ha oda jönnek hozzám, akkor beszélgetek. De nekem nehéz, mert sokszor bántottak és nem igazán bízok az emberekben. Ok, egy ido utan mar kialakul a bizalom. De csak akkor ha már sokat beszéltem egy illetővel. És nem itél el.
2016. jún. 25. 11:34
 6/17 A kérdező kommentje:
Hehe :D igaz, de hát ő nem létezik :( xD
2016. jún. 25. 11:34
 7/17 A kérdező kommentje:
Amugy en vagyok a lany, gondolom rajottetek, xD csak igy konnyebb volt leirni xD
2016. jún. 25. 11:35
 8/17 anonim ***** válasza:
Tökéletes
2016. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Most meglepődtem, azt hittem h mindenki lehurrog :D

Mentek a zold kezek :3

2016. jún. 25. 11:45
 10/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm kérdező ,de a külsőm nem olyan amilyennek leírtál :) igen szeretem a fekete színt ,de elegáns öltözékben :) és szép magassarkúval ,az igaz hogy nem szeretem az embereket,de nem vagyok beteg..

És félhosszú a hajam most jelenleg szőke ,és a szemem színe közelről sötét zöld eredetileg :) és kiszoktam mozdulni itthonról ,és azóta barnult a bőröm ,nem vagyok olyan hófehér :D már persze utána megint nagyon fehér leszek télre ,a szememet soha nem kenem :) és alacsony se vagyok 170 cm az nem alacsony

2016. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!