Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kellene ráírnom a lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene ráírnom a lányra?

Figyelt kérdés
Kb. májustól láttam reggelente a buszon egy nagyon szép lányt, de mindig csak halasztgattam és hát most már nem valószínű hogy fogok vele találkozni szeptemberig. Facebookon bejelöltem, de nem tudom miként kellene kezdenem a beszélgetést ( igen tudom, lehetőleg egy sziával :D). Aki esetleg volt már hasonló helyzetben, esetleg csak egy jó tanácsa volna felém kérem válaszoljon!

2016. jún. 25. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem nagyon tudom, hogy hol máshol érnélek el, ezért marad a messenger.

Szeretnélek megismerni, amikor megláttalak szimpatikus voltál.

Lenne kedved beszélgetni?

2016. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Az első tökéletes választ adott ;)
2016. jún. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Az első válaszoló jót írt. Nem túl nyomulós, egy kicsit aranyos és laza :)
2016. jún. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
1. teljesen jól leirta:)
2016. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
#1 vagyok. Kösz srácok. Ha még van kérdésed írj privátban.
2016. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tenyleg bem rossz az elso de nekem egy kicsit gazos...(nem szeretem ga igy irnak ram) szerintem kezdj egy sziaval es mindjuk hozz fel valami urugyet... vagy egy temat
2016. júl. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!