Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan barát, társkeres...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan barát, társkereső ahol MENTÁLIS betegek vannak? 18/L

Figyelt kérdés

Pszichiátriát ne írjatok, ott már voltam, és nem megyek vissza még egyszer :D

Épelméjű emberekkel meg nem érdemes ismerkednem, mert csak lenéznek, meg megijednek tőlem. Mondjuk megértem őket, néha én is megijedek magamtól. ><


Köszi, Köszi ^^



2016. nov. 16. 12:03
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
75%
Ezt én is tudni szeretném :D
2016. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%

Én is szeretném tudni, főleg h a normális csajok sokszor nem tudják mennyire szükségem lenne legalább egyre mert én mentálisan tényleg gyenge vagyok bocs. Valamit valamiért, ha minden csajnak elmondanám h autista vagyok és tényleg mert néha még a kapcsolókat ia csekkolom azt mondják FREAK.

Pedig örúlnék egy lánynak aki megértené mennyire máshogy gondolkodom és megtűrne magamellett.

Szóval igen, akadnak az életben területek ahol ot vagyok és túlteljesítem az átlagot máshol a minimumot se érem el.

Nem kell senki együtérzése, megszoktam.

Mikor nem merek szólni h nem látom a táblát és emiatt kapok egyest, ráadásul még be is pisilek, máskor meg fejben kiszámolom a törteket.

Mikor egy lányhoz se merek odamenni, hogy elhívjam egy fagyira de 12 évesen megverek egy országos sakkmestert.

A vègletek között mozgom, ilyen arcok senkinek se kellenek.

Bocsi h ilyen szörnyszülött vagyok.

2016. nov. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk igen, ezt génekben hordozom.

Elolvastad Tim Burton vagy Peter Jackson életét? Csak úgy röviden a wikipédián?

Én is hozzájuk hasonló vagyok.

Elmegyenge, igen van hogy a boltban mindenkit magam elé engedek s félóráig tart eljutnom a pénztárig máskor az ajtókat is nyitogatom percekig.

Bocsh minket üldöztek és a félelem arra sarkallt minket h legyünk alázatosak a legnagyobb ismeretlennel is szemben de a magunk világát azért alakítsuk ki.

Ki is alakítottuk, szinte az összes videójátékos céget mi alapítottuk, terveztük hozzájuk a játékokat, mert annyit úsztunk az árral szemben h ez végül a hasznunkra vált.

És igen, jól jönne egy lány aki megérti h én nem poénból vagyok ilyen, így alakult.

Esténként kibújom az ágyból és megnézem újra meg újra néha tízszer is kikapcsoltam e a Playstationt.

Tudom is h ez nem nyerő szöveg a lányoknál.

2016. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%

Itt is találhatsz olyat...

Itt vagyok :D

2016. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%

És igen akiket megismertem így életemben, filmesek, festők bagy bárki mások mind olyanokat voltak mint én.

Furák érted? Az egyik legnagyobb játékos blogger például élőben csak a feleségével van, a felesegének persze rengeteg ismerőse van.

Ilyenekről szoktunk levelezni két új játék között.

Sose zavarna ha a barátnőmnek 5000 ismerőse lenne és szeretne minden hétvégén kimozdulni a barátnőivel.

Sose kötném le, és igen néha a betegségem odáig fajul h szidok mindenkit.

De igazából tele vagyok tiszta szeretettel amit nagyon ki szeretnék már adni.

Meg egy lányt aki megérti h ilyen vagyok és kész, nem bántveniatt

2016. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%

Szóval igen, nagyon szeretnék olyan lenni mint mások.

Szeretnék néhány havert akikkel elmehetek sörözni.

Fel se fogják mások mennyire irigykedem sokszor másokra, amiért olyan lazák.

Még azzal a csajjal is elcsesztem akibe halálosan szerelmes vagyok.

Csak fájdalmat okoztam neki, és igen most elgondolkodtam azon amit már sokszor ajánlottak dokik vagy mások.

Hogy kezdjek el szedni gyógyszereket, mert tényleg kéne.

Láttátok a Kódjátszmát? A KEDVENC FILMEM

Bocsánat ha furán viselkedtem, nem akartam de így alakult.

És tudom h már egy csajom lesz, mert nem akarnak velem lenni.

Pedig egy lányra nekem is szükségem van, sőt rettentően.

Vannak társasaim, 500 DvD-m meg egy csomó más cucc amit megosztanék vele.

Beérnem napi egy két órával sőt nem is kell mindennap, szeretnék neki főzni valamit, s mindennél bolgabb lennék mellette.

De megbízhatatlan vagyok, túl fura és igen ez mindig megrémiszt mindenkit.

2016. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
44%
Nem mentális betegek vagytok, hanem zárkózottak. Ennyi. A felmérések szerint a legtöbb ember magányos. Nemcsak Ti. Legfeljebb más nem mutatja ki. Nem is szabad.
2016. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%
Sose szidd magadat. Ne nevezdd szörnyszülöttnek! TILOS. Más majd úgyis kritizál. A legtöbb pasi nem Brad Pitt. Logó fütyijű sörivo unalmas citrompofájú kisember. Te eredeti vagy.
2016. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
35%

Kedves tőled és remélem igazad van!

Magányos is vagyok, hónapok óta csak egy bizonyos lány jár a fejemben aki most biztos azt hiszi csak játszottam vele, mert a gixerek a legrosszabb módon jöttek ki.

Tudom h sose fog megbocsajtani, túl sok fájdalmat okoztam neki.

És rettentő szép lány, olyan aki bárkit megtud szerezni magának érted?

Rám végképp nincs szüksége.

Én ilyen vagyok, ha sokat szivattak verekedtem, ha egy rossz szót hallottam egy kisebbségre nézve akkor mindenkit szidtam minden miatt h bosszút álljak.

Mert végül mindig a kisebb csoport tagja voltam, az szószerint csoda lenne ha ez a lány megbocsájtana és azt mondaná kezdjük újra tiszta lappal.

De túlzottan messzire mentem, és nem tudom most már helyrehozni soha.

Úgy érzem magam mint regen mikor egy zűr után ott ültem bent és mindenféle beugratóst kérdést feltettek hátha valamelyikre rosszul válaszolok és akkor becsukhatnak.

Én egy normális férfitől messze vagyok és tényleg voltak velem ilyenek, nem tudom miért van ez így.

Most azt mondod különleges és egyedi vagyok de a valóságban lehet h ezt egy kicsit visszaszívnád de nem akarok semmi ilyet feltételezni sem.

Csak nehéz, mert elrontottam mindent. Ha visszafordíthatnám az időd aķkor biztos másképp cselekednék, sose hazudnék neki semmiben, tudatnám vele h lúzer vagyok és kész.

Nem játszanám h normális vagyok és a társadalom része mert nem.

Elmondanám neki hogy szeretnék vele lenni és hogy sokszor nehéz lesz velem de azért mindennap elmondom majd neked h Szeretlek és megölellek reggelente h valami erőt adjak a naphoz.

Mindent helyrehoznék de már sose tudom mert úgy érzi elég és soha többé, túl nagy csalódást okoztam.

2016. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
35%

Küzdenék érte, hogy anyukám is megszeresse mert anyukám nem bízott abban h rendes lány mert a nővérem és a lány anyukája között nincs békés kapcsolat.

De egy lány mit tehet erről? Anyukám átlagos, ő nem értette meg h ez a lány nekem minden és h engem nem érdekel milyen családból jön.

Ha király lennèk óriási kincsek uraként s szerelmem egy koldus lány lenne...le kéne mondanom mindenről a lányért, az összes aranyról én lemondanék boldogan.

Minden díjról, mindenről ami a világot hamissá teszik és ügyesebb lennék.

Sose hagynám h ennek a lánynak baja essen, mert ő nekem szószerint minden.

2016. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!