Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan barát, társkeres...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan barát, társkereső ahol MENTÁLIS betegek vannak? 18/L

Figyelt kérdés

Pszichiátriát ne írjatok, ott már voltam, és nem megyek vissza még egyszer :D

Épelméjű emberekkel meg nem érdemes ismerkednem, mert csak lenéznek, meg megijednek tőlem. Mondjuk megértem őket, néha én is megijedek magamtól. ><


Köszi, Köszi ^^



2016. nov. 16. 12:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos nincs ilyen, mert általában sosincs az, amire nekem is szükségem lenne, márpedig azért, mert nekem is szükségem van rá és közismerten minden létező lehetőséget elčeszek. Munkaadók nem vesznek fel (rossz kommunikáció miatt), egyetem nem vesz fel (a rengeteg belső feszültség miatt), pszichoterápiás intézmények nem vesznek fel (mert csak széttárják a kezüket) és fogy az időm. Mindenki elvárja, hogy olyan életet éljek mint az átlag és ne eltartva legyek meg hogy miért nincs gyerekem, meg hogy mi az hogy még keresem az utam amikor rég dolgoznom kéne, meg hogy ha ilyen kimagaslóan intelligens vagyok akkor miért nem végeztem egyetemet, miért nem tudok magammal mit kezdeni, stb.


Kezdenék, de nem hagynak. Mindenki elvár tőlem mindent, de rajtam ki fog segíteni? Én kihez fordulhatok? Ki lesz ott mellettem amikor pánikrohamom van? Hogy viselkedjek férfiként amikor nők neveltek fel és nem volt hiteles apamodellem és innenonnan szedtem össze, hogy vajon egy férfi mitől férfi, de csak még jobban összezavarodok és pánikolok amiért én nem vagyok férfi mert nincs munkám, nincs kocsim, nincs jogosítványom, diplomám sincs, saját szalagavatómból szándékosan kihagytak, hogy ne kelljen szerepelnem (mert kiközösítettek), sose nyaraltam külföldön, nincs fizikai állóképességem (az senkit nem érdekel ha vág az eszem), nincs saját lakásom, nincs haveri közösségem a környezetemben, de úgy érzem időm sincs, mert nem fogom tudni bepótolni ezeket és ezek miatt nem leszek teljes jogú férfi.

2016. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt az oldalt már láttátok? Az a lány nagyon furcsa, border ő is...

2016. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
még nem láttam, de be lájkoltam :)
2016. nov. 17. 14:03
 24/27 anonim válasza:
65%

Asszem beletaláltam én is a közepébe. PTSD, szorongásos depresszió, kevert személyiségzavar, ultra rapid bipoláris, HSP. Ezek mind megvannak nálam szakember által is diagnosztizálva. Nem jó ajánlólevél a lányoknál, pedig tudok szeretni, nagyon is, túlzottan ragaszkodó vagyok, az is a baj.

Másrészt a bennem lévő kettősséget sem tudják hova tenni, hogy egyik nap majd 30éves létemre Pokémont nézek, máskor meg horrorfilmre fekszem le. Ugyanúgy rajongok a Pokémonért mint a Silent Hillért, ugyanúgy szeretem az érzelmes soft rock és country zenéket, mint a legkeményebb metált vagy az emót. Néha megindít egy érzelmes, romantikus film, pár órával utána meg szól a rock, sebesség, mámor, száguldás, éjszakai bulik a haverokkal.

Láttam a kulcsszavakat, goth, emo, stb, ez a világ is közeli a szívemhez. Szívesen ismerkednék de a környéken nemigen találok hasonló lányokat. Van borderes barátom, vele nagyon jól kijövünk, de a borderes lányokkal katasztrófa minden.

2016. dec. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 chuckyhawk válasza:

Na Ennyi komment után Vki csináljon már 1-et :-D

Komolyan!

2017. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
ha van kedved irj . :) L
2017. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
egyre jobban érzem én is szükségét egy ilyen oldalnak.....
2017. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!