Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megbocsájtható vagy csak én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható vagy csak én nekem esik szarul nagyon?

Figyelt kérdés
A barátomat elhívták az apjáék,hogy menjen mert haza jönnek Magyarba a szülei elváltak az apja kint él az új családjával ők jöttek haza az apja mamájához és elhívták őt is mert a találkozásra.Indulás előtt megígérte nekem,hogy majd ír ha oda ér meg,hogy majd keress egész álló nap vártam,hogy írja a megígért üzenetet tudtam,hogy nem fog velem foglalkozni úgy mint amikor nem megy el nem is vártam el de amit megígért nem tartotta be és nekem rosszul esett.Természetesen nem akarom kisajátítani mert tudom,hogy a családjával is kell lennie de ez fájt,hogy annyi ideje nem volt,hogy egy üzenetet elküldjön. Azóta is emésztem magam azon,hogy most ennyire nem érek semmit?4 teljes napig írt magától semmit csak ha én írtam rá.Nem akarok tényleg rá csimpaszkodni teljesen legyen neki is élete mellettem.De azóta valahogyan nem tudom túl tenni magamat rajta lehet én reagálom túl de nekem ez nagyon szarul esik még most is.Mit tegyek,hogy úgy nézek a családjára,hogy na most ők miattuk lettem letojva?
2017. máj. 12. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem miattuk lettél, dolga van, nyugi :)

Természetes hogy így érzed.

De ha csak akkor ír mikor te ráírsz , érdemes elgondolkodni, hogy szeret e téged :"(

2017. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az mondjuk fura hogy 4 teljes napig nem irt. En ilyenkor mindig megirom a baratnomnek, hogy most nemfogok irni vagy valami, de az is max 1 nap.( persze ha nics internet ott, meg terero az mas). Nyugodtan mondd meg neki, hogy ez neked rosszul esett, es probald vele megbeszelni. Abbol baj nem lehet.
2017. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megértelek nyilván jól esik az embernek ha keresik főleg ha az a személy a barátja. Én sokszor legjobb barátnőmmel vagyok így, hogy lenne valami megbeszélni valónk, én szánok rá időt és munka mellett is írok neki, ő meg még munka után sem ír. Ezzel nem tudsz mit csinálni, nem ismerem a barátod de az én legjobb barátnőmet egoistának nevezném, mert ezzel a viselkedésével (+ több dologgal) ezt tanusítja. Természetesen igazad van, nem lehet rácsimpaszkodni az emberre, de sokszor már ez a lesz*rom stílus.
2017. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!