Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után nem kellene magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után nem kellene magam szarul éreznem?

Figyelt kérdés
Megbántottam a szerelmemet bocsánatot kértem tőle háromszor írtam neki cuki szöveg magyarán mondva mindent bevetettem de így se bocsájtott meg.A barátaim mondták,hogy én mindent megtettem a békülés érdekében,hogy nem bocsájt meg az már az ő baja de én még így is szarul érzem magam és hiányolom.Tudom,hogy el kéne felejtenem de nagyon nehezen megy.
2016. márc. 14. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek bántotad meg?
2016. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele,hogy az én hibámból sértődött meg de nem gondoltam volna,hogy ennyire.Már ő is bántott meg sokkal durvább dologgal de én megbocsájtottam neki.!
2016. márc. 14. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudod, az ember nem köteles mindent eltűrni, csak mert "te utána mindent megtettél". Az sem érv, hogy "ő is már bántott meg".

A barátaid meg persze, hogy ezt mondják, elvégre nyugtatni akarnak.

Mivel bántottad meg? Csak mert egy "cuki szöveg" nem gyógyír mindenre.

2016. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze tudom,hogy nem gyógyír mindenre.Bánom,hogy megbántottam mindent megtettem érte amit tudtam,hogy kiengeszteljem de nem bocsájt meg.
2016. márc. 14. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Adj neki időt!

Mivel bántottad meg?

2016. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj oda.

Nézz a szemébe

Közelits hozzá és öleld meg mintha most látnád két év után elöször

És monnd a fülébe hogy sajnálom szerelmem

És adj neki egy csokot

Ha ez nem lágyit meg egy szivet akkor semmi szerintem

Igaz hogy megbántottad meg ilyenek de megbocsátani is tudni kell neki....

2016. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!