Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem sikerül barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül barátnőt szereznem, pedig már nagyon hiányzik egy, hogy az életem kerek legyen?

Figyelt kérdés

Öt hónappal ezelőtt szakítottam a barátnőmmel, nem oly rég sikerült túltennem magam rajta, elég sok időbe telt, de úgy érzem, hogy sikerült ennyi! Viszont most megpróbáltam nyitni az emberek felé, többet foglalkozom magammal. Vékony fiú vagyok, 16 éves leszek a nyáron és készítettem saját edzéstervet, hogy erősödjek és felszedjek néhány kilót és jobban odafigyelek olyan dolgokra, amikor eddig nem volt lehetőségem! Viszont, mindig szenvedek attól az érzéstől, amikor eszembe jut a volt barátnőm és annyira megszorul a szívem, hiányzik egy barátnő mellém! Ennek érdekében annyit tettem, hogy mindig figyelek, hogy rendesen nézzek ki reggel, de mivel nem sokat járok tömegközlekedési járművel, ezért törekszem rá, hogy jól nézzek ki, persze, amennyi tőlem telik! És egyáltalán nem vagyok egy nagymenős srác, sajnos inkább egy visszahúzódó srác...E mellett küzdök "tömegfóbiával" mely meggátol abban, hogy a tömegközlekedési eszközön nyugodt és feszültségmentes legyek! Egy éve közlekedem busszal, eddig elkerültem, de most az iskola miatt rászorultam! Reggel mindig figyelek a buszon, hogy látok e olyan lányokat akiket magam mellé el tudnék képzelni! Nos, sikertelenül járok :/ És eddig nem nagyon értem, hogy miért van az, hogy úgy néznek rám a többség, (tisztelet a kivételnek), mintha óriási hibát követtem volna el...Annyira zavar, mert elbizonytalanít! És nem tudom, hogy hogyan tudnék közelebb kerülni a lányokhoz, mert nagyon hiányzik és képes vagyok tenni értük, ha találnék egy hozzám illőt.. ! Mi tévő legyek? Hogyan kereshetnék? A környékünkön egy x sugarú körben már körülnéztem és reménytelen...ennyire nem tetszem a lányoknak? Olyan, rossznak érzem magam a világban.Nem tudom miért van ez? És hogy hogyan tudnék javítani ezeken! Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszan leírtam, csak úgy éreztem, hogy ez fontos ahhoz, hogy tisztázódjon a kép! A negatív kommentek kíméljenek!

Köszönöm!



#barátnő #barát #szerelem #párkapcsolat #hogyan szerezz barátnőt
2017. máj. 8. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Figyelj ez szerintem ez attól is függ hogy hol laksz. De ha nem akarod kiírni nyugodtan írhatsz privátot
2017. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hidd el ha nem görcsölsz rá, és nem csak ezen jár az eszed hamarabb találsz valakit. Írhatnám, hogy járj el máshová is, de ezt már milliószor leírták más kérdésekhez. Ha ideges vagy nem fog működni, bízz magadban, előbb-utóbb úgyis megtalálod az igazit. Szerintem már az is jó pont, hogy helyesen és összeszedetten írsz, (pl. számomra ez fontos) és a külsődre is figyelsz (mind tudjuk, hogy nem ez a legfontosabb, de gondolom ez "önbizalomboost" számodra). Sok sikert! :)
2017. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom! Csak így sikerülhet, hogy bízok magamban! És sarkamra állok! De a félelmeim nehéz legyőzni, főleg, a fóbiám :)
2017. máj. 8. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!