Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már 8 hónapja hiányzik nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 8 hónapja hiányzik nem tudom mit csináljak? 19F

Figyelt kérdés
Már 8 hónapja szakított velem a barátnőm az első igazi szerelmem fél évig voltunk együtt, nagyon ritkán szokott tetszeni nekem bárki is nemtudom miért lehet ez. 8 hónapja még csak nem is csókolóztam se semmi még megse ölteltem egy lányt sem :( Mindent megpróbáltam hogy visszaszerezzem de letiltott mindenhol és ez így reménytelen. Tegnap véleltenül megláttam ő is engem és azóta megint folyton rá gondolok nemhiszem hogy valaha képes leszek mást is úgy szeretni mint őt :'( én vele terveztem el az életem, ő adot értelmet az életemnek. Hogyha elmegyek egy buliba mindig szomorú leszek mert eszembe jut, hogy ő most biztos más fiúkkal van :( már egyszerűen tényleg nincs ötletem mit tudnék csinálni, hogy végre megtetszen valaki.

2016. dec. 4. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a múlttal . Ő már továbblépett valószínűleg. Elkell felejtened és neked is továbblépni. Minél többet foglalkozzak azzal ami már elmúlt annál tovább szenvedsz.
2016. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 és fél éve nemhogy nem szexeltem, de még szájrapuszit sem kaptam:D Idő megoldja. Közhely, de így van. Tényleg így van. Az is így van, hogy most ezt olvasod. Meg most ezt. Tényleg így van.


19F


u.i.: remélem mosolyt csaltam az arcodra :) (no homo)

2016. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehát ha 2,5 fél éve nem volt neked se semmi akkor hogy oldotta meg az idő? :( Továbbléptél a magányba :/ pluszba én még sohasem szexeltem
2016. dec. 4. 17:21
 4/7 A kérdező kommentje:
És én nála azt éreztem hogy megtaláltam a másik felem teljesen olyan volt mint én még kinézetben is hasonlított rám :/
2016. dec. 4. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy megtanultam lefoglalni magam mással. Sokáig nagyon hiányzott (főleg tudva, hogy milyen - jó - a szex), szóval én még szarabb helyzetben voltam/vagyok, mint te. 19 évesen vagy dolgoznod kéne, vagy tanulni, nem hiszem, hogy az nem foglal le. Ha tényleg nem, akkor mondjuk járj el sportolni, művelődni, stb.


2-es voltam

2016. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen egyetemre járok és edzek is. De hiányzik a boldogság az életemből.
2016. dec. 4. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy koncertre és tombold ki magad! Nekem bejött.:D
2016. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!